Από την ΕΚΑΣΘ
ανακοινώθηκε το πρόγραμμα της Παρασκευής και των αναβληθέντων αγώνων του Σαββάτου
που είναι το εξής:
Παρασκευή 24
Οκτωβρίου 2014
Β Κατηγορία Ανδρών
21:30 ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.
Διαιτητές:
ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ - ΜΠΙΚΗΣ
Γραμματεία:
ΠΟΝΤΙΚΗ Μ - ΡΟΥΖΙΟΣ Π - ΚΕΧΑΓΙΑΣ Α
21:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Ε.Κ.
Διαιτητές:
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν - ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία:
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ - ΣΑΛΒΕΡΙΔΗΣ - ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ
ΑΜΠΕΛ/ΩΝ ΑΣ.
Διαιτητές: ΜΑΝΙΟΣ
- ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία:
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Γ - ΑΣΤΕΡΝΟΣ - ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
21:00 ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Ε. ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
Μ.Α.Ο.
Διαιτητές:
ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘ. - ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ - ΧΑΤΖΕΛΗΣ
21:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΚ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
Διαιτητές:
ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ - ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: ΓΟΥΤΗ
- ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ - ΤΣΙΟΥΜΛΕΚΗΣ
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΔΑΚ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.
Διαιτητές:
ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ - ΛΟΛΙ
Γραμματεία:
ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ - ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ - ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ
21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
Διαιτητές:
ΤΣΟΚΟΛΗΣ - ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία:
ΒΟΥΛΩΝΗ - ΤΑΣΙΩΝΑ - ΛΕΟΝΤΑΡΑ
20:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΕ
Διαιτητές:
ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ - ΤΟΜΑΣ
Γραμματεία:
ΤΟΥΚΜΕΝΙΔΟΥ - ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ - ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ~ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ
Διαιτητές:
ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ - ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία:
ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ - ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΚΑΚΗ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.
Διαιτητές:
ΤΣΟΥΛΗΣ - ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
- ΜΠΟΥΡΝΑΣ - ΣΙΩΖΟΠΟΥΛΟΣ
20:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
Διαιτητές:
ΔΑΜΙΓΟΣ - ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
Γραμματεία:
ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ - ΜΠΕΛΛΟΥ - ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ
21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. Ρ. ~ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ
ΑΜΠΣ
Διαιτητές:
ΦΟΥΤΖΗΛΑΣ - ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: ΚΟΕΝ
- ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΚΕΧΑΓΙΑ Θ.
Γ1 Κατηγορία
Ανδρών
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ.
Διαιτητές:
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ - ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία:
ΚΑΠΟΥΛΑ Λ - ΣΑΡΑΦΗΣ - ΣΑΚΑΛΗΣ
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΠΕΡΑ ΑΣ
Διαιτητές:
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι - ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία:
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ - ΑΝΤΩΓΛΟΥ - ΝΕΔΑΣ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΜΥΘΟΙ
ΑΣ ΧΑΛ.
Διαιτητές:
ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ - ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία:
ΑΣΤΕΡΝΟΣ - ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ - ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Γ
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ~ ICBS 2009
Διαιτητές:
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ - ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία:
ΤΟΛΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΙΔΟΥ - ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
Διαιτητές:
ΣΤΟΥΜΠΟΣ - ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία:
ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ - ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΟΥΔΑΣ
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ Άνω Πόλης ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣ
Διαιτητές:
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ - ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Δ
Γραμματεία:
ΚΟΥΚΟΥΤΣΕΛΗΣ - ΜΑΡΒΑΚΗΣ - ΚΟΝΤΟΣ
21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΔΑΚ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ.
Διαιτητές:
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ. - ΧΙΩΤΑΚΗΣ
Γραμματεία:
ΜΗΛΙΟΥ - ΚΑΤΡΑΚΥΛΙΔΟΥ - ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
Διαιτητές:
ΠΡΑΤΤΟΣ - ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ
Γραμματεία:
ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ - ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ - ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΠΣ
Διαιτητές:
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ
Γραμματεία:
ΜΠΕΝΑΚΗ Ν - ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ - Χ''ΙΩΑΝΝΟΥ
21:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔ.
Διαιτητές:
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ. - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:
ΜΠΕΝΑΚΗ ΑΙΚ. - ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ - ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ
21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ
Διαιτητές:
ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β - ΜΠΟΓΑΣ
Γραμματεία:
ΛΑΖΟΓΛΟΥ - ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ - ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΣ
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ. ΑΟ
Διαιτητές:
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ - ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία:
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Χ - ΔΗΜΟΥ Λ - ΑΡΜΑΟΥ
Γ2 Κατηγορια
Ανδρών
21:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ~ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.
Διαιτητές: ΤΣΑΜΗΣ
- ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία:
ΚΟΝΙΑΛΗ - ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ - ΠΟΝΤΙΚΗ ΑΦ.
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ~ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.
Διαιτητές:
ΓΡΑΙΚΟΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Γραμματεία:
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΜΥΣΙΡΛΗ - ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Α' Κατηγορία
Γυναικών
21:15 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
Διαιτητές:
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία:
ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Ακόμη η Ε.Π. της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. υπενθυμίζει ότι οι
αναβληθέντες αγώνες του Σαββάτου 04.10.14, θα γίνουν το Σάββατο 25 Οκτωβρίου
2014 και είναι οι παρακάτω:
Σάββατο 25
Οκτωβρίου 2014
Γ1 Κατηγορία
Ανδρών
20:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
21:45 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚ
Γ2 Κατ. Ανδρών
19:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΕΣ
ΑΜΠΕΛ.
17:00 ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ ΔΑΚ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡ. ~
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ
18:00 25ο & 100ο ΔΗΜ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ~ ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΕΣ
ΜΕΝ.
Πρωτάθλημα Α'
Γυναικών
18:30 ΘΕΡΜΗΣ Δ.Α.Κ. ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Πρωτάθλημα Εφήβων
18:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΔΑΚ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣ
14:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜ.
16:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.Κ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜ-Ν.
ΜΑΛΓΑΡΩΝ
14:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Δ.ΑΚ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΣ
16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΦΛΟΓΑΣ
17:15 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ Α.Ο.Ε.Κ.
18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΠΣ
20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. Κ.Α.Ο.Σ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.
19:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ICBS 2009
18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
19:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
18:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
19:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ.
21:00 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ
Α.Σ.
12:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ
AOM
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
ΚΑΣ
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΜΕΝΤ
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.
16:30 ΘΕΡΜΗΣ Δ.Α.Κ. ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ~ ΠΟΣ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Πρωτάθλημα
Κορασίδων
15:00 ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ~ ΕΚΠ.
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
18:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ ~
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜ.
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΓΑΣ
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ
09:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΑΕΣ
16:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ~ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΑΠΣ
18:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ
02 Α.Σ.
0 Σχόλια