Με το παιχνίδι των παίδων του Μαντουλίδη και του ΠΑΟΚ να
κλέβει την παράσταση συνεχίζονται σήμερα οι αγώνες στην ΕΚΑΣΘ. Το πρόγραμμα:
Γ1 Κατ. Ανδρών
18:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ -
ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ -
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΡΟΕΣΤΟΥ
Γ2 Κατ. Ανδρών
20:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ - ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ -
ΣΑΛΒΕΡΙΔΗΣ - ΧΑΤΖΕΛΗΣ
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠ. ~ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ - ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: ΤΟΛΙΟΥ - ΜΙΣΙΡΛΟΓΛΟΥ
ΓΡ. - ΓΟΥΤΗ
20:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Γ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β
Γραμματεία: ΛΕΚΑ - ΜΗΛΙΟΥ -
ΠΙΣΚΙΟΥΛΗΣ
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΑΚ ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΣ ~ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΖΑΧΟΣ
- ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: ΤΑΡΠΑΓΚΟΥ
ΑΡ-ΤΑΡΠΑΓΚΟΥ Φ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
19:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛ. ~ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ
- ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΓΑΛΑΝΗ Π - Χ''ΙΩΑΝΝΟΥ - ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΣ
13:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. Ε.Α.Α.Θ. ~ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΜΑΚΡΗΣ
- ΤΟΜΑΣ
Γραμματεία: ΜΠΕΛΛΟΥ - ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ
- ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ~ ΑΤΛΑΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΣΤΟΥΜΠΟΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΛΩΛΗ - ΤΟΥΚΜΕΝΙΔΟΥ -
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΚΑΚΗ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ
ΣΕΛΕΒΟΣ - ΛΕΦΑΚΗΣ
Γραμματεία: ΔΗΜΑΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -
ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ
19:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΔΙΒΟΛΗ -
ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ -
ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ - ΒΟΥΛΩΝΗ
Πρωτάθλημα Παίδων
17:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α. Π.
ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: ΝΤΟΥΛΙΑ - ΝΤΕΡΑΚΗ
16:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ICBS 2009 ΤΣΑΜΗΣ -
ΛΑΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΑΝΤΩΓΛΟΥ - ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ
11:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΔΑΚ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔ. ~ Μ. ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ.
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ - ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: ΜΠΑΡΜΠΑΣ - ΚΕΧΑΓΙΑΣ
13:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΔΑΚ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ Β -
ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ Κ
Γραμματεία: ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ - ΑΝΤΩΓΛΟΥ
16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥ. ΚΑΤΟΥΔΗΣ - ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΤΖΗΚΑ - ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ
16:30 Ε.Κ.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΙΠΠΟΔΡ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ. ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ - ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Π -
ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ ΑΓ.
15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ
Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΚΑΣΟΛΗΣ - ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: ΚΟΝΤΟΣ - ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
Γ
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ-ΜΕΝΕΜ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΩΥΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΟΥ - ΚΟΥΔΑΣ
19:30 ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ - ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ -
ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ
14:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ - ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: ΤΣΙΟΥΜΛΕΚΗΣ -
ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ
15:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ Α.Ο.Ε.Κ. ΨΩΜΙΑΔΗΣ - ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ -
ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ
20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ - ΚΡΙΝΤΗΡΑΣ
Γραμματεία: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ -
ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ
19:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠ/ΛΗΣ Ε.Κ. ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ -
ΜΟΣΤΡΟΥΣ
Γραμματεία: ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ -
ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ
14:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ -
ΕΘΥΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ -
ΜΠΟΥΡΝΑΣ
18:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΜΑΧ. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ - ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΚΩΣΤΗΣ
15:00 25ο & 100ο ΔΗΜ. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ-ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ Σ
Γραμματεία: ΚΟΥΡΦΑΛΗ - ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ
12:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ
- ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: ΚΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ - ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ
13:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΧΙΩΤΑΚΗΣ - ΛΑΜΠΡΕΛΗΣ
Γραμματεία: ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ - ΡΑΜΠΑΝΤΙ
14:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛΑΜ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.
ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ Α-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: ΡΑΜΠΑΝΤΙ - ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. Μ. ΑΛΕΞ/ΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΜΑΚΡΗΣ - ΚΡΗΤΑΣ
Γραμματεία: ΣΑΚΑΛΗΣ - ΚΑΠΟΥΛΑ
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ~ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛ.
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΣΑΧΑΣ
Γραμματεία: ΚΑΠΟΥΛΑ -
ΣΑΚΑΛΗΣ
20:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ
ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Α - KRKOBABIC
Γραμματεία: ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ -ΝΤΑΓΚΑΣ
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ
Γ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ -
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤ.
14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ - ΔΟΥΒΗΣ
Γραμματεία: ΔΗΜΟΥ Λ. - ΑΡΜΑΟΥ
16:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. Ρ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ - ΔΟΥΒΗΣ
Γραμματεία: ΑΡΜΑΟΥ - ΔΗΜΟΥ Λ
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΑΣΘ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ - ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: ΔΑΜΑΣΚΟΣ - ΚΑΤΣΗΣ
15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ.
ΨΑΡΡΑΣ - ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
Γραμματεία: ΖΗΔΙΑΝΑΚΗΣ -
ΝΤΟΥΒΑΛΕΤΗΣ
15:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
- ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Χ -
ΚΟΕΝ
Πρωτάθλημα Εφήβων
16:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΜΠΙΚΗΣ -
ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΠΟΝΤΙΚΗ ΑΦ -
ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ
Πρωτάθλημα
Κορασίδων
09:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ.
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ-ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ Α.
Γραμματεία: ΚΟΕΝ - ΚΩΣΤΗΣ
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΣΕΛΕΒΟΣ -
ΛΕΦΑΚΗΣ
Γραμματεία: ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ -
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
17:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ Α.Σ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΔΡΑΓΟΛΙΑΣ -
ΝΤΑΧΑΜΠΡΕ
Γραμματεία: ΜΟΥΣΤΟΣ - ΚΕΧΑΓΙΑ Θ
0 Σχόλια