Με τη μεγάλη πλειοψηφία των πρώτων αγώνων της δεύτερης φάσης
των εφήβων να ξεχωρίζουν, συνεχίζονται σήμερα τα πρωταθλήματα της ΕΚΑΣΘ. Το
πρόγραμμα:
Γ1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Δ.Ε.Η. ΛΕΣΧΗ ~ ΜΥΘΟΙ ΑΣ 2007
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.,ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: Πολύζου, Ιακωβίδου,
Κούδας
20:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΣΑΚΑΛΗΣ,
ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
Γραμματεία: Μπενάκη Αικ.,
Μπενάκη Ν., Δρακοπούλου
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ
ΧΙΩΤΑΚΗΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καραταζιώτης,
Τασιώνα, Ντάγκας
Γ2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΝΔΡΩΝ
17:00 ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡΟΒ. ~ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ντούλια, Ντεράκη
19:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.
ΚΑΤΟΥΔΗΣ, ΛΑΊΔΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη,
Μήλιου, Κούδας
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
17:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ~ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Σακάρογλου
19:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ
ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Μπουρνάς, Κάτσης
19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΒΑΟ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΜΠΑΊΟΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Σαράφης
21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ,
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Αντώγλου
14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ,
ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Καπούλα, Σακαλής
21:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ,
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου, Τσιρακίδου
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΖΑΧΟΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Βασιλείου
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
14:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.,
ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Ρούζιος Π.
17:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Ρούζιος Π.
15:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ~ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ. ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ,
ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Πισκιούλης, Ηλιάσκος
20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ.Ε.Ν.Τ. ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡΙΣΤ., ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π.,
Διμπιτούζης Αγ.
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ,
ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ανανιάδης,
Μισιρλόγλου
10:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ,
ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι
11:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΑΣ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ,
ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Βουζούκου
15:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΜΠΟΓΑΣ,
ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Κωστής
13:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ,
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ντεράκη, Ντούλια
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡ., ΜΟΣΤΡΟΥΣ
Γραμματεία: Άντωγλου,
Δαουλτζής
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΩN
15:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ.
ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ντούλια, Ντεράκη
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ., ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Φωστηρίδου,
Στεφανίδου
21:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ .20 - 0 ΑΝΕΥ
ΑΓΩΝΟΣ
Γραμματεία:
16:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ~ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
ΜΩΎΣΙΔΗΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ ΣΤ.
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννίδης
09:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΨΑΡΡΑΣ,
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Λιούτσιας
14:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Βουδούρης
0 Σχόλια