Η πέμπτη αγωνιστική του τουρνουά παμπαίδων καταλαμβάνει
το μεγαλύτερο μέρος του σημερινού προγράμματος της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:30 ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ~ ΑΣΚ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΑΡΜΠΑ,
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ντούλια,
Παπαδόπουλος Κ.
19:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Λέκκα, Γαλάνη Π.,
Κούδας
18:00 25ο
Δημ.Σχολείο ΝΕΜΕΣΙΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ΜΠΙΚΗΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Καζαντζίδου,
Μπέλλου, Τσιρακίδου
Τουρνουά ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
13:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΛΑΊΔΗΣ
Γραμματεία: Σαράφης
12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΕΥ. ΔΑΊΚΟΥΔΗΣ Β.
Γραμματεία: Κόνιαλη
13:30 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ 2 ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΠΣ 2 ΔΑΊΚΟΥΔΗΣ Β.
Γραμματεία: Ποντίκη Μ.
14:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΔΑΊΚΟΥΔΗΣ Κ.
Γραμματεία: Ποντίκη Α.
17:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας
15:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ~ ΕΚ ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ 2 ΜΩΎΣΙΔΗΣ,
ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου
16:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡ 1 ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: Σαλβερίδης
16:30 Ε.Κ.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΙΠΠΟΔΡ. ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ 1 ΛΟΛΙ, ΤΙΤΟΣ
Γραμματεία: Μισιρλόγλου
14:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ 1 ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ 1 ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ,
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
Γραμματεία: Ηλιάσκος
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ 1 ~ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 1 ΠΑΓΚΟΥΤΣΟΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου
20:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ Β.Α.Ο. 2 ΜΩΎΣΙΔΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης
19:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Κ.Α.Ο.Σ. ~ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Α.ΠΟΛΗΣ
ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ
Γραμματεία: Φωστηρίδου
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ΨΩΜΙΑΔΗΣ,
ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης
13:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ 2 ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ 2
ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Τζήκα
16:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. 1 ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 1 ΡΑΚΙΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κόντος
14:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΛΟΛΙ, ΤΙΤΟΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου
13:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α. Π. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
Γραμματεία: Γιοβανούδα
15:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ Α.Ο.Ε.Κ. ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΛΑΜΠΡΕΛΗΣ,
ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου
20:00 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ.
1 ~ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
21:30 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ.
2 ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΖΗΣΗΣ
Γραμματεία: Σφέϊκου
Γραμματεία: Κουκουβίνου
8:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 2 ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
KRKOBABIC, ΔΙΓΚΑΣ
Γραμματεία: Δαμάσκος
8:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 2
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου
10:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ,
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μανιός
16:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 3 ~ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠ., ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Βούλωνη
18:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 1 ~ ICBS 2009 ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ Α.,
ΚΑΡΑΓΚΙΑΒΟΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤ.
Γραμματεία: Μπενάκη Αικ.
19:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 2 ~ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Σ., ΚΑΡΑΓΚΙΑΒΟΥΡΙΔΗΣ Χ.-Β.
Γραμματεία: Μπενάκη Ν.
8:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ~ ΑΡΗΣ ΑΣ 3 ΚΡΗΤΑΣ,
ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ
Γραμματεία: Βουζούκου
18:00 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 2 ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΜΑΚΡΗΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Βασιλείου
8:30 ΠΑΟΚ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 3 ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΣΑΧΑΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου
14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ,
ΔΗΜΟΥ ΑΡΧ.
Γραμματεία: Αρβανιτίδης
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ '02 ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης
13:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝ. ~ Χ.Α.Ν.Θ. 3 ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης
Προημιτελική
φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
18:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΓΡΑΙΚΟΣ,
ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Καπούλα, Δαγδηλέλη,
Σακαλής
18:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ,
ΜΠΟΓΑΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου,
Κωστής, Κοέν
16:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι.,
ΚΑΤΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη,
Τσακαλάκης, Συμεωνίδης
Τουρνουά ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
18:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΛΑΊΔΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης
15:00 Ε.Κ.Ο. ΕΛΛΗΝ.ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ. ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.
ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γούτη
14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ,
ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης
17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ - ΜΕΝ/ΝΗΣ ~ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Χατζέλης
Τουρνουά ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ
15:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ 2
KRKOBABIC, ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ
Γραμματεία: Γιαγλής
17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΜΣ ΜΑΡΑΘΩΝ ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ,
ΘΕΟΛΟΓΗΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου
18:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ 1
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΓΙΑΝΝΙΟΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου
0 Σχόλια