Ανακοινώθηκαν από την ΕΟΚ οι διαιτητές και οι κομισάριοι
της 22ης αγωνιστικής της Β΄ και Γ’ Εθνικής Ανδρών που είναι:
Β΄ Εθνική Ανδρών
Κυριακή 29 Μαρτίου
1ος Όμιλος
Παπάγου (κθ) 17.00 Παπάγου-Περιστέρι Πόντας-Αναγνώστου
(Ντίνος)
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Πανερυθραϊκός
Τσαρούχα-Θεοδωρόπουλος (Κουλούρης)
Ζωγράφου 17.00 Φιλαθλητικός-Ιωνικός Ν. Θεονάς-Ραχιώτης
(Πετράκης)
Χολαργού 17.00 Χολαργός-Αμύντας
Διμπινούδης-Καλογερόπουλος Λ (Παπαδόπουλος Στ.)
ΚΓ Αμαρουσίου 17.00 Δούκας-Φάρος Κερ. Μαραμής-Γιακείμη
(Λημνιάτης)
Κύμης Ν. Μαρίνος 17.00 Κύμη-Μαρούσι Καλογερόπουλος
Φ-Φασόλης (Βασιλείου)
*Ο αγώνας Ηράκλειο-Ίκαρος Καλ. αναβάλλεται
2ος Όμιλος
Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλ.-ΧΑΝΘ Κατωτικίδης-Παπανικολάου
(Τσουντσουρας Γ)
Αλκαζάρ 17.00 Φοίνικας Λάρ.-Άργος Ορ.
Σιμητόπουλος-Τσιρτσιμάλης (Τσούντσουρας Σπ.)
ΕΑ Πατρών 17.00 Προμηθέας-Πιερικός Αρχ. Λιότσος-Σταθόπουλος
(Ρόζης)
ΔΑΚ Πεύκων 17.00 Μαχητές Δόξα Πεύκων-Κομοτηνή Ταρενίδης
Κ-Δημάδης (Λαδένης)
Ευμοίρου 17.00 Ασπίς Ξ.-Αργοναύτης
Παργιανόπουλος-Τσουμαχίδης (Σαλικίδης)
Αρναίας 17.00 Στρατώνι-Ευρώπη Πεύκ. Φακίτσας-Πιτσίλκας
(Δροσόπουλος)
Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Αίας Ευόσμου Τζίμα-Φουτζήλας
(Πολυχρονιάδης)
Γ΄ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Κυριακή 29 Μαρτίου
Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος-Κεραυνός Αιγίου
Σοφιανόπουλος-Καρπάνος (Θεοδοσόπουλος)
Περκίζα 17.00 Προμηθέας Χαλ.-ΓΣ Περάματος Ερμής
Αργυρούδης-Αντωνιάδης (Αλετρας)
Τέντα 17.00 Ακάδημος-Κρανίδι Στρέμπας-Φραγκούλη
(Γιαλικάρης)
Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Νήαρ Ηστ Αποστολίδης-Τσάτσης
(Φαλούκας)
Κορίνθου 14.00 Απόλλων Αρχ. Κορ.-Ζάκυνθος
Ζακεστίδης-Μηλαπίδης (Τρίγκα)
2ο Λύκ. Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Χαλάνδρι
Γρίβα-Καλογριάς (Σιώκας)
1ο ΚΓ Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Ένωση Ιλίου
Καρδάρης-Τσολάκος (Τσάμης)
2ος Όμιλος
Κυριακή 29 Μαρτίου
Αιγάλεω 17.00 Διαγόρας Δρ.-Κορωπί Σιώκας-Αναστασίου
(Χασάπης)
Βενετόκλειο 14.30 Αρχάγγελος-Σπόρτιγκ Σπυρόπουλος
Α-Ντάνος (Κουνελές)
Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Ακαδημία Καλ.
Καρακάσης-Κρεσταινίτης (Μίχας)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημ.-Αιγάλεω
Πλιάκας-Ζιώγας (Σταματόπουλος)
Θήβας 17.00 Κάδμος-Πόλις Καλ. Μακρής-Βαλούρδος
(Κοκορδάτος)
Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Εργοτέλης
Δαρλαμήτσος-Κωνσταντινίδου (Δημητριάδης)
3ος Όμιλος
Κυριακή 29 Μαρτίου
Καστοριάς 18.00 Καστοριά-Πρωτέας Γρ.
Σιταρίδης-Καρκαλέτσης (Κηπουρίδης)
Σιάτιστας Νέο 18.00 Σιάτιστα-Μελίκη Κετουλας-Δολγύρας
(Μερτζάνης)
Βάκης Παρασκ. 18.00 Μεταμόρφωση Β.-Βόνιτσα
Μελανίδης-Ντόγκας (Τσιργούλας)
Βόνιτσα 17.00 Αίολος Αστακού-Ηρακλής Κοζ.
Τσακαλογιάννης-Κανελλόπουλος (Μάρκου)
ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Διόσκουροι Κοζ.-Καρδίτσα
Δαμίγος-Μαραθιώτης (Μπαταούλα)
ΔΑΚ Έδεσσας 18.00 Πανεδεσσαϊκός-Νίκη Βόλου
Γαζέτας-Τριανταφυλλίδης (Ελευθεριάδης)
Τετάρτη 1 Απριλίου
Αλκαζάρ 18.00 Λάρισα 1964-Διόσκουροι Κοζ.
Μοσχοτόγλου-Εμμανουήλ (Παπαδημητρίου)
*Ο αγώνας Αγρίνιο-Λάρισα 1964 θα διεξαχθεί στις 19
Απριλίου
4ος Όμιλος
Κυριακή 29 Μαρτίου
Νεάπολης 18.00 Νεάπολη-Ευκαρπία Θεοδώρου-Αγραφιώτης
(Βορεάδης)
Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Μακεδονικός
Τσοκόλης-Πετανίδου (Βαφείδης)
ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος-Αγ. Βαρβάρα
Σαρακενίδης-Τσιρόγλου (Ανδρίτσος)
Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Πολύγυρος
Παπαγεωργίου-Ντούρας (Δραγκίογλου)
Σταυρούπολης 18.00 Σταυρούπολη-Ίκαρος Σερρών
Κατρακάρης-Μπακάλης (Παραλικίδης)
Δήγα Δράμας 18.00 Τιτάνες Δράμας-Ορφέας Ν. Σκοπού Παπαγερίδης-Ρούκας
(Λαμπρίδης)
0 Σχόλια