Το άρθρο είναι μια
προσφορά της εταιρίας:
Βιοτεχνία αθλητικών ειδών
ALIEN SPORT ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΨΑΘΑ
Μπλούζες για αθλητικά
καμπ, κατασκηνώσεις από 2.5 ευρώ
Διεύθυνση: 6ο χιλιόμετρο Ωραιοκάστρου-Θεσσαλονίκης
6947540652, 6947459617, 6984248570
email:
www.aliensport.gr@gmail.com
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 45-68
ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 0-20(α.α.)
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗ 54-64
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΔΑΣΩ 56-90
ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ 71-51
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ-Μ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 46-55
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 61-60
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 46 1674-1126 548
2) ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 45 1813-1264 549
3) ΔΑΣΩ 41 1489-1337 152
4) ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 39 1429-1357 72
5) ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗ 36 1482-1440 42
6) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 36 1410-1421 -11
7) ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ 34 1491-1502 -11
8) Μ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 34 1301-1364 -63
9) ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 34 1323-1405 -82
10) ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 32 1420-1366 54
11) ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 30 1319-1496 -177
12) ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 28 1357-1466 -109
13) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ 24 1108-1551 -443
14) ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 18 927 1448--521
*Ο Κρόνος Ευόσμου έχει δύο μηδενισμούς και αποβλήθηκε από
το πρωτάθλημα
Η ΕΠΟΜΕΝΗ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24η, 3/4)
ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗ-ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΑΣΩ-ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
Μ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 45
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ
ΠΑΥΛΟΥ 68
Δεκάλεπτα: 10-20,
27-38, 36-58, 45-68
Διαιτητές: Αγραφιώτης
Ι.-Γρηγοράσκος
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
(Δρακουλίδης-Μπαλογιάννης): Παπαδόπουλος 4, Αϊβαζίδης, Ιωαννίδης Κ., Τέντζος,
Τολιόπουλος 7, Συντρίδης 10(1), Ρωμαϊδης 10(2), Δέλλας 11, Ιωαννίδης Ν., Τσακίρης,
Μανωλακίδης 3(1).
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ
ΠΑΥΛΟΥ (Αλμπάνης): Παπαδόπουλος Μ. 8(2), Δουμάνης, Αγγελόπουλος 9, Αναστασιάδης,
Παπαδόπουλος Ν. 3(1), Χατζατούροβ, Μόσχου
19(2), Σιμητόπουλος, Βαλαβανίδης 9(1), Βουνάκης, Λάππας 11(1), Μαυροματίδης 9.
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 46
Μ. ΑΛΕΞ.
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 55
Δεκάλεπτα: 16-11,
25-17, 34-32, 46-55
Διαιτητές: Τζιοπάνος
Ν.-Δικταπανίδης
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
(Δελιτζάκης): Μπλέτσης, Χατζηανδρέας 7(2), Ατματζίδης 11, Παναγιωτίδης,
Μπανιάς 6, Σέρβος 3(1), Κατεμλιάδης 12(1), Γεωργίου 3(1), Ζαταγιάς 4.
Μ. ΑΛΕΞ.
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (Δημητρόπουλος): Τιγκλιανίδης Χ. 10, Τιγκλιανίδης Π. 2, Καζαμίας 4, Παπαχριστοφόρου 6, Ριζόπουλος, Χατζηγιαννίδης 8, Τσαλαγεώργος 3, Τουρουτουτούδης
19, Πασχούδης 3(1), Κααραγιαννίδης, Λεωνάκης.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
56
ΔΑΣΩ 90
Δεκάλεπτα: 11-25,
21-45, 39-67, 56-90
Διαιτητές: Παπαδόπουλος
Χ.-Θεοδώρου
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (Χονδρογεώργης): Κυπραίος, Χονδρογεώργης, Στρέζος, Χουλιάρας 8,
Παπασωτηρίου 9(1), Σαββίδης 11, Βογιατζής 6, Γογοδώνης 14, Βαρδαλής 6.
ΔΑΣΩ
(Καραγιαννίδης): Μπάγκι 13(2), Χατζηκωνσταντίδου 16, Κωστόπουλος 4, Κακάλης
, Μυσιρλόγλου 21(3), Σκουφετζής Α. 8, Στάθης 17, Ελευθεριάδης, Μπακιρτζίδης 10.
ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 71
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ 51
Δεκάλεπτα: 29-9,
48-15, 60-28, 71-51
Διαιτητές: Γαζέτας-Αθανασιάδης
ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ (Τσεσμετζής):
Κάπτσης, Ζαλοκώστας, Φωτιάδης 4, Κεχαγιάς 5(1), Δεμερτζής 6, Σερέτης 2,
Καλούτσικος 15(1), Κοϊμτζόγλου 6(2), Πράντζος 8(2), Πετρίδης 4, Μπάκος 12(1), Κιρκινεζιάδης
9.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ
(Νικολακούδης): Τσαπανίτης , Ιωσηφίδης, Κιζιρίδης 7(1), Κουκουσεράκης 4, Γιουμίδης,
Φυντανίδης 4, Καλαντίδης 5(1), Μπουντούκης 28(1), Κατσίνας, Μηλιόρδος, Τσολακίδης
3(1), Χαριτίδης.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
61
ΕΚ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 60
Δεκάλεπτα: 15-11,
32-25, 50-37, 61-60
Διαιτητές: Λουλουδιάδης-Καλφόπουλος
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
(Γκούμας): Καραγεωργίου 16(1), Μπίκης, Αργυρίου, Καραμπίδης 10(2), Οταμπασίδης,
Πολύχρους 26(1), Βασιλόπουλος Β., Βασιλόπουλος Β.Ε. 9(3).
ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
(Ντολόπουλος): Μολυβάς 2, Αντωνίου 14, Φωτιάδης 1, Δουλγερίδης 16(2),
Παπαδόπουλος, Τετράδης, Μπουίντας 5, Ξενίδης 9, Τόττης, Ταυλαρίδης, Κανλής 13.
0 Σχόλια