Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Άντωγλου, Βαρυτιμίδης
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ,
ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Μήλιου, Φωστηρίδου, Στεφανίδου
20:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας, Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Αγ.
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1) ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 24 698-426 272
2) ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ 22 631-500 131
3) ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 20 660-523 137
4) ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 19 783-601 182
5) ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 18 594-570 24
6) ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗ 17 501-583 -82
7) Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ 17 521-732 -211
8) ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 13 341-794 -453
*Αμπελόκηποι Μενεμένη, Αριστοτέλης Σταυρού, Φρυγανιώτης,
και Μέγας Αλέξανδρος Εχεδώρου έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο, ενώ ΕΟ Σταυρούπολης,
ΠΣ Ευκαρπίας, ΓΣ Μενεμένης και Πύργος Χαλάστρας δύο.
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Κολοκυθάς, Σακαλής, Καραμπίνας
21:30 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ΣΕΛΕΒΟΣ., ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Μυσιρλή, Δρακοπούλου, Τουκμενίδου
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ.
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Γρούτα, Σαραφοπούλου, Κούδας
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1) Ν. ΒΟΤΣΗΣ 26 900-614 286
2) ΜΕΝΤ 23 768-611 157
3) GBA-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ 21 606-494 112
4) ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 19 613-522 91
5) ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ 18 561-565 -4
6) ΖΕΦΥΡΟΣ 16 533-583 -50
7) ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 15 498-686 -188
8) ΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 12 427-831 -404
*ΜΕΝΤ και Θερμαϊκός Θέρμης έχουν έναν αγώνα λιγότερο, ενώ
Χορτιάτης, GBA Αστέρας Ιπποδρομίου, ΠΚ Νεάπολης, Αστέρας Πλαγιαρίου και Ζέφυρος
δύο.
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΙΩΝΙΑΣ
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Ζαφειριάδου, Σακάρογλου
21:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
Ι., ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Καζαντζίδου, Κιλαζίδου, Αστερνός
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΜΣ ΜΑΡΑΘΩΝ ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ.
Γραμματεία: Τσαουσίδου, Πασχαλίδου, Βουλώνη
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔ/ΝΙΚΟΣ ΛΗΤ. ~ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
ΓΡ., ΜΩΫΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου, Τσιουμλέκης
Κ / 20
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΥΣΗΣ, ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ηλιάσκος, Πισκιούλης
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ.
ΚΑΣΟΛΗΣ, ΜΠΑΪΟΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης
21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΜΠΙΚΗΣ,
ΛΑΪΔΗΣ
Γραμματεία: Κράντα, Συμεωνίδης
21:45 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΜΑΡΟΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Χρηστίδης
21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Κόντος, Μιχαηλίδου
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ~ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ,
ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
Γραμματεία: Νέδας, Σαράφης
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι
21:45 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. ~ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ,
ΤΟΜΑΣ
Γραμματεία: Παραδείση, Προεστού
Προκριματική φάση
ΠΑΙΔΩΝ
16:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου, Σκαλιστής
0 Σχόλια