Η δεύτερη αγωνιστική των πρωταθλημάτων εφήβων και
κορασίδων ξεχωρίζει από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. ~ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΠΛΑΤΕΛΑ,
ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ
Γραμματεία: Δήμας, Παπαθανασίου, Ράμπαντι
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ
ΜΑΡΟΣ, ΜΑΚΡΗΣ
Γραμματεία: Σακελλαρίου, Γαλάνη, Ζαφειριάδου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Δήμας, Ράμπαντι
Προκριματική φάση
ΕΦΗΒΩΝ
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κούλλιας, Βασιλείου
12:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΔΑΜΙΓΟΣ,
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι.,
Γραμματεία: Βουδούρης, Παπαδόπουλος Μ.
18:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΤΣΟΚΟΛΗΣ,
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Τουκμενίδου
20:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ,
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Λιούτσιας
20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ
ΑΡ., ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας, Κεχαγιάς
20:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.
ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Άντωγλου
17:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ,
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Ποντίκη Α,
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Κολοκυθάς
16:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α
16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΚΟΥΣΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Τζήκα
19:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ. ΑΕ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΛΑΪΔΗΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Τσιουμλέκης
16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Καλπακίδου, Καραμπουρνιώτη
17:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ Α.Ο.Ε.Α.
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Ηλιάσκος
17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ
ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Γραμματεία: Συμεωνίδης, Μιχαηλίδου
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ Β.Α.Ο. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Α.
Γραμματεία: Σακάρογλου, Γούτη
16:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΛΑΪΔΗΣ,
ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας, Ανανιάδης
18:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
ΔΕΛΛΑΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Ντεράκη, Παπαδόπουλος Κ.
20:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ~ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Δ., ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Κ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου
14:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΜΕΝΤ ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ,
ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Κωστοπούλου
20:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Β
Γραμματεία: Ταρπάγκου Αρ., Σακαλής
15:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ Ε.Α.Α.Θ.
ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Σταματογιάννης, Κεχαγιά
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.,
ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠΙΔΑ
Γραμματεία: Καζαντζίδου, Κάτσης
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κούλλιας, Βασιλείου
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
ΚΑΡΜΠΑ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννίδης
16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ.
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΔΟΥΒΗΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Ντουβαλέτης
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΜΠΑΪΟΣ,
ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Καραγιάννη, Αρβανιτίδης
Προκριματική φάση
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
19:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ
ΑΘ., ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Μπέλλου, Τσιρακίδου
15:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Ποντίκη Α., Κόνιαλη
18:45 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ Ε.Ο.Σ. ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ,
ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: Γρούτα, Κούδας
18:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ
Παλιό
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Λαζόγλου
15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ,
ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
0 Σχόλια