Γ1΄ κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΚΟΥΣΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠ.
Γραμματεία: Κωστανάκη, Κωσταντίνου, Αστερνός
19:00 ΣΟΧΟΥ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. ~ ΠΕΡΑ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου, Τσιουμλέκης
19:00 25ο Δημ.Σχολείο ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ~ ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI
A.O. ΔΕΛΛΑΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Καζαντζίδου, Δαγδηλέλη, Λιούτσιας
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ,
ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Καραγεωργόπουλος, Σταματογιάννης
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη., Ποντίκη Α., Κεχαγιάς
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ
ΚΟΥΣΗΣ, ΜΑΡΟΣ
Γραμματεία: Παραδείση, Ιακωβίδου, Κούδας
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Καπούλα, Σακαλής
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΣ
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Χαλκίδης, Σαραφοπούλου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου, Σωτηριάδου, Βουδούρης
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΠΛΑΤΕΛΛΑ,
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Πασχαλίδου, Σκαλιστής
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ
ΛΟΛΙ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Μακαρώνης, Προεστού, Κάτσης
18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΜΟΣΧΑΣ,
ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Γ., Ντουβαλέτης, Κοέν
Προκριματική φάση
ΠΑΙΔΩΝ
15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
Κ., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
Γραμματεία: Ανανιάδης, Τσιουμλέκης
13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΜΟΣΧΑΣ,
ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Κοέν
20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Κωστοπούλου
20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΓΑΒΡΙΔΗΣ,
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Κράντα
20:00 Α.Α.Μ.Θ ΑΡΗΣ ΑΣ ~ Β.Α.Ο ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ,
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Αλεβιζάτος
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΧΑΝΘ ΠΛΑΤΕΛΛΑ,
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Ράμπαντι
13:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ,
ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Κεχαγιά, Μπουρνάς
10:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΛΑΪΔΗΣ,
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας, Κούρφαλη
12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΛΑΪΔΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Μπάρμπας
17:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ,
ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου
13:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Βαρυτιμίδης, Γαλάνη Π.
10:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Βαρυτιμίδης
13:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Κόντος
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ
ΑΣ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
Γραμματεία: Χατζέλης, Πισκιούλης
17:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
Γραμματεία: Ηλιάσκος, Χρηστίδης
14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ Α.Ο.Ε.Α. ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ,
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Κ., Τσακαλάκης
14:15 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: Νέδας, Σαράφης
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ,
ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου
15:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.
ΤΕΓΟΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς
11:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Ν., Γιοβανούδα
13:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΛΟΛΙ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Κάτσης, Προεστού
17:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ,
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
14:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Τσιρακίδου
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ,
ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα
13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΘΕΟΛΟΓΗΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ., Βασιλείου
16:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Ζηδιανάκης
12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.,
ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Σκαλιστής
16:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΜΟΣΧΑΣ, ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Κοέν
Προκριματική φάση
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
09:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
KRKOBABIC, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής
0 Σχόλια