Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΟΚ οι διαιτητές και οι
κομισάριοι των αγώνων της Α1, Α2, Β΄ και Γ΄ Εθνικής Ανδρών, που είναι:
Α1 Ανδρών
Σάββατο 17
Δεκεμβρίου
ΚΓ Λαυρίου 16.30 Λαύριο-Κολοσσός Ρ.
Καρακατσούνης-Τσαρούχα-Γεωργιάδης (Ντάβαρης)
ΚΓ Απόλλωνα Π. 17.00 Απόλλων Π.-Άρης Αναστόπουλος
Π.-Τσώνος-Συμεωνίδης (Θεοδοσόπουλος)
ΚΓ Χαλκίδας 17.00 Κύμη-Προμηθέας Π.
Μάνος-Μαγκλογιάννης-Καλδίρης (Σταμάτης Φ.)
ΟΑΚΑ 17.00 ΑΕΚ-Δόξα Λευκάδας Βαρδάλος-Παγώνης-Δαρλαμήτσος
(Άκελ)
ΚΓ Μ. Μερκούρη 17.00 Ρέθυμνο-Κόροιβος
Σώμος-Παντελίδης-Θεονάς (Μαγκανάς)
Κυριακή 18
Δεκεμβρίου
ΔΚΓ Τρικάλων 16.00 Τρίκαλα-Παναθηναϊκός
Παφίλης-Μπίκας-Λόρτος (Μιναρετζόπουλος)
ΚΓ ΠΑΟΚ 18.00 ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός Πηλοϊδης-Μπήτης-Παναγιώτου
(Σιμητόπουλος)
Α2 Ανδρών
Σάββατο 17
Δεκεμβρίου
Νεάπολης Λάρ. 17.00 ΑΕΛ-Ηρακλής Ξενικάκης-Ταρενίδης
Στ.-Ευφραιμίδης (Βαρνάς)
ΔΑΚ Καλαμίτσας 17.00 Καβάλα-ΓΣ Λαρισαίων 1928 Πουρσανίδης
Κ.-Σιμητόπουλος-Τσιρτσιμάλης (Μπακάλης)
Νικολαϊδη Φάρος Κερατσινίου-Ψυχικό
Διαμαντής-Ζακεστίδης-Μηλαπίδης (Ελευθεριάδης)
Υμηττού 17.00 Αμύντας-Πανιώνιος
Ψαριανός-Σκούτας-Καραβίτης (Μουζάκης)
Αντ. Τρίτσης 17.00 Χολαργός-Εθνικός Κατραχούρας-Πιτσίλκας
Β.-Γιακείμη (Σταύρου)
Τετάρτη 21
Δεκεμβρίου
Δύο Αοράκια 17.00 Ηράκλειο-Αίολος Αστακού
Τσώνος-Τσαρούχα-Στρέμπας (Μπορμπαντωνάκης)
Νεάπολης Λάρ. 17.00 ΑΕΛ-Καβάλα Γεωργιάδης-Τζίμα-Τζιοπάνος
(Αγορογιάννης)
Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Αμύντας
Μαγκλογιάννης-Παπαθανασίου-Κάρδαρης (Καρούσης)
Ν. Σμύρνης 17.00 Πανιώνιος-Χολαργός
Ανδρικόπουλος-Διμπινούδης-Μαγκουνής (Ντίνος)
ΑΚ «Δαϊς» 17.00 Δούκας-ΓΣ Λαρισαίων 1928
Δημόπουλος-Κωνσταντινίδου-Λιότσος (Παλάτος)
Β’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Κυριακή 18
Δεκεμβρίου
Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Ζωγράφου
Κάρδαρης-Χρηστίδης Π. (Φαλούκας)
Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Διμπινούδης-Τσολάκος (Παπαδόπουλος Κ.)
Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-Μανδραϊκός
Τσαχάκης-Παπαφωτίου (Δραμεσιώτης)
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Παπάγου Θεοδωρόπουλος-Χρηστίδης Ηλ.
(Κουλούρης)
Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Τρίτων
Αποστολίδης-Φασόλης (Ζώης)
2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Κορωπί
Στρέμπας-Πολυχρόνης (Κορασίδης)
Ανδρ. Παπανδρέου 17.00 Περιστέρι-Ιωνικός Ν. ΑΝΑΒΟΛΗ
Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Εργοτέλης Κυριακόπουλος-Ρίζος
(Γολεγού)
2ος Όμιλος
Κυριακή 18
Δεκεμβρίου
Μ. Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Πιερικός Αρχέλαος
Παπαγερίδης-Ντούρας (Μήτσιου)
ΔΑΚ Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Τρικούπης-Καστοριά
Δημόπουλος-Κωνσταντινίδου (Θεοδωρόπουλος)
Αγιάς Λάρ. 17.00 Ερμής Αγιάς-Καρδίτσα
Ζαχαρής-Παργιανόπουλος (Μπεκιάρης)
Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Φίλιππος Βέροιας Φακίτσας-Ξέρας
(Παπαδόπουλος Ν.)
Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Στρατώνι
Καλογερόπουλος-Μαντήλας (Φωτιάδης)
ΔΑΚ Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Ασπίς Ξάνθης
Γερακίνης-Σαρακενίδης (Σακελαρίου)
Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Αγρίνιο Δημάδης-Ελευθεριάδης
(Παραλικίδης)
ΔΑΚ Αγ. Παύλου 17.00 Ευρώπη Πευκοχωρίου-Πολύγυρος
Κοϊμτζόγλου-Αγραφιώτης Ιωαν. (Θωμόπουλος)
Πέμπτη 22
Δεκεμβρίου
ΔΑΚ Μεσολογγίου 16.00 Χαρίλαος Τρικούπης-Καρδίτσα
Καρακάσης-Καρπάνος (Πίγκας)
Γ’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος (11η
αγωνιστική)
Κυριακή 18
Δεκεμβρίου
ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 Κόρινθος-Ερμιόνη Αναστασίου-Λύρας
(Ζάρκος)
1ο Δ. Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δαφνίου-Ακράτα
Φάκαρος-Μπανασάκης (Λημνιάτης)
Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Γλαύκος Καλογερόπουλος Φ.-Ραχιώτης
(Πετράκης Μιχ.)
Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-Ίκαρος Ν. Σμύρνης
ΑΝΑΒΟΛΗ
Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ένωση Ιλίου
Σταθόπουλος-Ζιώγας (Σοφιανοπούλου)
Παν. Σαλπέας 17.0 Πορφύρας-Πεύκη Σκαλτσής-Καλογριάς
(Δημητριάδης)
Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά-Ίκαρος Καλλιθέας Μακρής-Καρανικόλα
(Μάρκου)
2ος Όμιλος (10η
αγωνιστική)
Κυριακή 18
Δεκεμβρίου
ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας-Λοκρός Αταλάντης
Χατζημάρκος-Μαραγκάκης (Μίχας)
Βαρδιονογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Σαντορίνη Μαραμής-Μαυρέλης
(Ευαγγελινός)
Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Διαγόρας Δρ.
Τσάτσης-Σιδερής (Σταματόπουλος)
Χαλκιοπούλειο 12.00 Έσπερος Λαμίας-Ιπποκράτης Κω Ορφανός
Ι.-Λαζαρίδης (Κάλφα)
Παπάγου 17.00 Προμηθέας Χαλ.-Νίκη Αμαρουσίου Σπυρόπουλος
Σπ.-Καρακωνσταντόπουλος (Ζερδεβάς)
Θήβας 17.00 Κάδμος-Πεντέλη Μπούσιας-Τσακαλογιάννης
(Χριστοδούλου Γ.)
Τετάρτη 21
Δεκεμβρίου
ΔΑΚ Νίκαιας 14.30 Άρης Νίκαιας-Πανναξιακός
Μαγκαφάς-Τσιμπούρης (Ζερβούδης)
Τετάρτη 4
Ιανουαρίου
Κω 16.30 Ιπποκράτης Κω-Πεντέλη Νάστος-Τσιμπούρης
3ος Όμιλος (10η
αγωνιστική)
Πολύκαστρο 17.00 Εύαθλος-Απόλλων Καλ.
Καρακώστας-Κοντογιάννης (Ελευθεριάδης)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 Βίκος Ζαγοροχώρια-Αριστοτέλης Φλ.
Παζόλης-Παπαθωμά (Τζιμογιάννης)
Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Μελίκη Λουλουδιάδης-Τοκμακίδης
(Μπεκιάρης)
ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι Κοζ.-Ελίμεια
Θεοδώρου-Δαμίγος (Βόντζας)
ΔΑΚ Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Τιτάνες Παλαμά
Εκίζογλου-Χρυσάφης (Κασαπίδης)
Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη Πρέβ.-Ιωάννινα
Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Κηπουρίδης)
ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Αιγινιακός
Πετανίδου-Μαλτέσιος (Πλεξίδας)
4ος Όμιλος (10η
αγωνιστική)
Επταπυργίου 18.00 Παναθλητικός-Μακεδονικός
Τσοκόλης-Παπαθανασίου (Πολυχρονίδης)
Νεάπολης Θ. 18.00 Νεάπολη-Αστέρας Καβάλας
Λελούδας-Γεωργούλης (Τοζακίδης)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-Ιωνικός Ιωνίας
Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Γκουρτζελίδης)
ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Ορφέας Ν. Σκοπού
Τζίμα-Καρκαλέτσης (Γιαβρής)
Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Ν. Μουδανιά
Κέτουλας-Δολγύρας (Λαδένης)
ΔΑΚ Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα-Ακτή Ζέφυρος 02 Σιταρίδης-Παπαδόπουλος
Χαρ. (Δροσόπουλος)
ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα Πεντ.-ΜΓΣ Κομοτηνής
Μπακάλης-Ζαχαριάδης (Λιρίδης)
0 Σχόλια