Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΟΚ οι διαιτητές και οι
κομισάριοι των αγώνων της Β΄ και Γ΄ Εθνικής Ανδρών, που είναι:
Β’ Εθνική Ανδρών
Κυριακή 19
Φεβρουαρίου
1ος Όμιλος
Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Κορωπί Μπούκας, Παπαφωτίου
(Δούκας)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ιωνικός
Νίκαιας Στρέμπας, Γρίβα (Μουζάκης Στ.)
Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-Εργοτέλης Κοτσίμπος,
Δημόπουλος (Ντάβαρης)
Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Αμαρουσίου Καλογερόπουλος,
Λαζαρίδης (Ζώης)
Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Περιστέρι Θεονάς,
Τσαρούχα (Ακελ)
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Πανελευσινιακός Ραχιώτης, Χρηστίδης
Ηλ. (Γολέγου)
Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Πόντας, Τσολάκος
(Λημνιάτης)
ΕΑΚ Παπάγου 17.00 Παπάγου-Τρίτων Διμπινούδης, Χρηστίδης
Π. (Σταύρου)
2ος Όμιλος
ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Ασπίς Ξάνθης
Φακίτσας, Ζαχαρής (Σάμαλης)
Δ. Διαμαντίδη 17.00 Καστοριά-Αγρίνιο Σιταρίδης, Δαμίγος
(Κηπουρίδης)
Αγιάς Λάρ. 17.00 Ερμής Αγιάς-Πολύγυρος Ελευθεριάδης,
Παπαγεωργίου (Βαρνάς)
ΔΑΚ Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Τρικούπης-Ευρώπη
Πευκοχωρίου Σκούτας, Πολυχρόνης (Πίγκας)
Μ. Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Γέφυρα Θεοδώρου, Φουτζήλας
(Παπαγεωργίου)
Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Αίας Ευόσμου Τζιόπανος Ν.,
Πετανίδου (Σακελαρίου)
Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Ερμής Λαγκαδά Παπαδόπουλος Θ.,
Ταρενίδης Κ. (Τέγα)
ΔΑΚ Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-Στρατώνι Γερακίνης,
Καλογερόπουλος (Καλότσης)
Γ’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Κυριακή 19
Φεβρουαρίου
Αιγίου 17.00 Κεραυνός-Κόρινθος Μαγκούνης, Τσάτσης
(Θεοδοσόπουλος)
Παν. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Δάφνη Δαφνίου Παπαθανασίου,
Κοτσώνης (Ηπιώτης)
Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Καλαμάτα Σταθόπουλος, Ζιώγας
(Ρόζης)
Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Γλαύκος Σπυρόπουλος
Σ., Φραγκούλη (Θεοδωρόπουλος)
Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Κ.-Ακράτα Μπανασάκης, Καρανικόλα Α.
(Δραμεσιώτης)
Πεύκης 17.00 Πεύκη-Ερμιόνη Ρίζος, Κανελλόπουλος
(Δημητριάδης)
Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Ίκαρος Ν. Σμύρνης
Ζακεστίδης, Φασόλης (Ζερδέβας)
2ος Όμιλος
Σάββατο 18
Φεβρουαρίου
Δ. Περιστεράκης 15.00 Πανναξιακός-Κάδμος Αποστολίδης,
Τηγάνης
Κυριακή 19
Φεβρουαρίου
Αταλάντης 17.00 Λοκρός-Νίκη Αμαρουσίου Χαλαμπαλάκης,
Χριστινάκης (Κάλφα)
Θήρας 15.30 Σαντορίνη-Πεντέλη Κρεσταινίτης, Γεράνιος
Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Προμηθέας Χαλ. Κωνσταντινίδου,
Μαρινάκης (Γιαννακουδάκης)
ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας-Έσπερος Λαμίας
Τσακαλογιάννης, Κοτσίρης (Μαυρουδής)
Στ. Βενέτης 13.00 Διαγόρας Δρυοπιδέων-Ιπποκράτης Κω
Νάστος, Τσιμπούρης (Κουλούρης)
3ος Όμιλος
Κυριακή 19
Φεβρουαρίου
ΔΑΚ Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-ΑΓΣ Ιωαννίνων Κέτουλας,
Δολγύρας (Παπαδόπουλος Ν.)
ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης-Αιγινιακός Αγραφιώτης Ι.,
Βασιλόπουλος (Μπαταούλα)
Φαρσάλων 17.00 ΓΣ Φαρσάλων-Πρωτέας Γρεβενών Ντόγκας,
Σαρακενίδης (Αγορογιάννης)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 Βίκος Ζαγοροχώρια-Νικόπολη Πρέβεζας
Κατωτικίδης, Παπανικολάου (Τζιμογιάννης)
Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος-Ευκαρπία Καρακώστας,
Κοντογιάννης (Ελευθεριάδης)
Μελίκης 17.00 Μελίκη-Διόσκουροι Κοζάνης Τσοκόλης,
Παπαθανασίου (Μελανίδης)
Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Τιτάνες Παλαμά Ευφραιμίδης, Τζίμα
(Βόντζας)
4ος Όμιλος
Κυριακή 19
Φεβρουαρίου
Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ακτή Ζέφυρος Γαζέτας,
Κοϊμτζόγλου (Παραλικίδης)
ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αστέρας Καβάλας-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνή
Γραικός, Σελεβός (Λιρίδης)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Αγ. Βαρβάρα Λουλουδιάδης,
Πράττος (Γκουρτζελίδης)
Νεάπολης Θ. 18.00 Νεάπολη-Χαλκηδόνα Κουκουλεκίδης, Τζιοπάνος
Γ. (Φωτιάδης)
Επταπυργίου 18.00 Παναθλητικός-Μαντουλίδης Παπαδόπουλος
Χ., Τοκμακίδης (Πολυχρονίδης)
Διαβατών 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Ίκαροι Σερρών Παζόλης,
Παπαθωμά (Αστρεινίδης)
Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας-Ν. Μουδανιά Τσούλης,
Καρκαλέτσης (Γιαβρής)
0 Σχόλια