Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ
21:00 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ. ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Σταματογιάννης, Καραγεωργόπουλος
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-CAP
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ (Νεάνιδες) ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.
Γραμματεία: Κουκουβίνου, Μπέλλου Β., Βασιλείου
ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
15:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΦΙΛΛΙΟΣ, ΤΖΕΛΛΑ
Γραμματεία: Ράμπαντι
16:45 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη
18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Τζήκα
13:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τσιουμλέκης
08:15 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΣΠΑΝΟΣ,
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π.
Γραμματεία: Λεόνταρα
16:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης
16:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΒΛΑΣΤΟΣ,
ΑΝΔΡΕΟΥ
Γραμματεία: Κουκουβίνου
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
11:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη
18:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΛΟΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Α
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου
15:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΚΩΤΤΗΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου
15:05 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΨΩΜΙΑΔΗΣ,
ΜΠΑΡΓΙΩΤΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π
13:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 1 ~ ΝΕΑΠΟΛΗ 1 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:
Γρούτα
17:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου
14:30 ΞΥΛΑΔΙΚΑ Ε.Α.Α.Θ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π
08:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ,
ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου
14:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης
15:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΔΗΜΟΥ,
ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης
09:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ~ Χ.Α.Ν.Θ 2 ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΜΑΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Ν.
16:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 2 ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κόντος
11:30 25ο Δημ.Σχολείο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 3 ~ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ,
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Τερζίδης
08:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ
Γ.
Γραμματεία:
Ταρπάγκου Α.
10¨00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 3 ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
ΑΝΤΩΝΟΥΔΗ, ΔΑΣΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Αστερνός
16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΤΟΤΣΙΚΑ,
ΚΟΡΣΑΒΒΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ντάγκας
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ, ΠΑΛΑΣΚΑΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου
19:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΑΡΕΤΣΟΥ 2
ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Κοέν
11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1
ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΣΑΒΒΑΚΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη
17:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι.
15:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 2 ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Α
16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΓΗ,
ΒΑΣΑΪΤΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου
13:30 Ε.Κ.Ο. ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 3 ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου
16:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ,
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ.
Γραμματεία: Τζήκα
19:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 2 ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Χατζέλης
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ
ΑΓΟΡΙΩΝ
17:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 2 ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης
16:00 ΘΥΡΑ 1 ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΜΠΟΝΟΣ,
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου
0 Σχόλια