Ο δεύτερος τελικός της Α΄ γυναικών, η τέταρτη αγωνιστική της τελικής φάσης παίδων και τα τουρνουά μίνι αγοριών και κοριτσιών ξεχωρίζουν από τα
σημερινά παιχνίδια της ΕΚΑΣΘ που είναι τα εξής:
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Α΄
κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ Μ.Ε.Ν.Τ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Προεστού, Κάτσης
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Χ.Α.Ν.Θ. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.,
ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Σταματογιάννης, Λιούτσιας
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ,
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Άντωγλου, Αλεβιζάτος
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ
ΔΑΜΙΓΟΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Κούλλιας, Βασιλείου
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ,
ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Ζηδιανάκης, Δήμας
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ
ΑΓΟΡΙΩΝ
19:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1 ΑΖΑΣ,
ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης
08:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1
ΣΠΑΝΟΣ,
Γραμματεία: Σακαλής
13:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 ~ ΠΑΟΚ 1 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
παλιό
Γραμματεία: Ιωαννίδης
13:30 Χ.Α.Ν.Θ.
Χ.Α.Ν.Θ 1 ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ, ΤΖΕΛΛΑ
παλιό Γραμματεία: Αστερνός
12:15 Ε.Κ.Ο. ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ~ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 2
ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης
10:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι.
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης
12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη
08:45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου
15:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ~ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2
ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Τζήκα
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 1 ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΜΑΓΗ,
ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου
13:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι.
14:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ~ Β.Α.Ο. ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β
15:45 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Κόντος
10:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ 2 ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΡΑΠΤΗΣ,
ΑΝΤΩΝΟΥΔΗ
Γραμματεία:
Βασιλείου
09:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Αστερνός
16:00 ΔΡΥΜΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Τσιουμλέκης
14:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ.
Γραμματεία: Κολοκυθάς
20:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ
10:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 3 ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ,
ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Κοέν
14:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης
19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ
13:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ.
ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΚΟΡΣΑΒΒΙΔΗΣ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 2 ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ,
ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης
12:30 ΞΥΛΑΔΙΚΑ Ε.Α.Α.Θ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗ 2 ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π
15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Καλπακίδου
11:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Ν
12:45 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Γρούτα
14:00 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ 2 ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη
13:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ~ Χ.Α.Ν.Θ 2 ΒΛΑΣΤΟΣ,
ΑΝΔΡΕΟΥ
Γραμματεία: Κωστοπούλου
16:30 25ο Δημ.Σχολείο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 3 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ
2 ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης
08:15 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΠΗΓΑΣΟΣ '24
ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Λεονταρά
14:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 3
ΜΙΜΗΚΟΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ
14:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου
13:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου
16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΘΕΟΛΟΓΗΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι
17:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ Μ.Ε.Ν.Τ 1 ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Βουζούκου
09:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.
ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τουκμενίδου
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ
ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
16:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ,
ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης
12:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ
20:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: Χαλκίδης
12:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ~ Ε.Ο.Σ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι.
16:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Καλπακίδου
ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
15:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΚΑΡΜΠΑ, ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης
0 Σχόλια