Ανακοινώθηκε από την ΕΟΚ το πρόγραμμα των αγώνων της A1, Α2, Β΄ και Γ΄ Εθνικής
ανδρών που είναι το εξής:
Α1 Ανδρών
1ο αγώνας
Τετάρτη 10 Μαΐου
ΣΕΦ 19.00 Ολυμπιακός-Άρης Σχινάς-Δεσλής-Μπήτης (Ντάβαρης)
Πέμπτη 11 Μαΐου
ΟΑΚΑ 19.00 Παναθηναϊκός-ΑΕΚ Πηλοϊδης-Μάνος-Τσώνος
(Δούκας)
2ος αγώνας
Σάββατο 13 Μαΐου
Αλεξάνδρειο 17.00 Άρης-Ολυμπιακός
Καρακατσούνης-Ψαριανός-Παντελίδης (Δροσόπουλος)
Κυριακή 14 Μαΐου
ΟΑΚΑ 19.00 ΑΕΚ-Παναθηναϊκός Αναστόπουλος
Π.-Σώμος-Μαγκλογιάννης (Ελευθεριάδης)
Α2 Ανδρών
1η αγωνιστική
Τετάρτη 10 Μαϊου
Play Off
Ιβανώφειο 17.00 Ηρακλής-Αίολος Αστακού
Παγώνης-Μαλαμάς-Πιτσίλκας Β. (Σιμητόπουλος)
Δαϊς 17.00 Δούκας-Φάρος Κερατσινίου Αναστόπουλος
Π.-Καλδίρης-Τσαρούχα (Καρούσης)
Play Out
Τρίπολης 16.00 Αρκαδικός-Ηράκλειο
Διαμαντής-Μπίκας-Κάρδαρης (Κουκάκης)
ΔΑΚ Πεύκων 17.00 Μαχητές Δόξα Πεύκων-Καβάλα
Παφίλης-Κατραχούρας-Ευφραιμίδης (Παπαγεωργίου)
2η αγωνιστική
Σάββατο 13 Μαΐου
Play Off
Αστακού 17.00 Αίολος Αστακού-Ηρακλής
Παναγιώτου-Βαρδάλος-Δαρλαμήτσος (Θεοδωρόπουλος)
Π. Νικολαϊδης 17.00 Φάρος-Δούκας Πηλοϊδης-Ανδρικόπουλος-Θεονάς
(Μουζάκης Στ.)
Play Out
Δύο Αοράκια 17.00 Ηράκλειο-Αρκαδικός Πουρσανίδης
Κ.-Συμεωνίδης-Λόρτος (Μαχαιριανάκης)
ΔΑΚ Καλαμίτσας 17.00 Καβάλα-Μαχητές Δόξας Πεύκων
Τζαφλέρης-Ταρενίδης Στ-Τσιαπλής (Γκούμας)
Β’ Εθνική Ανδρών
Κυριακή 14 Μαΐου
1ος Όμιλος
Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Πρωτέας Β. Χρηστίδης
Ηλ.-Φραγκούλη (Παλάτος)
Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Διμπινούδης-Παυλόπουλος (Ζερβούδης)
Παπάγου 17.00 Παπάγου-Απόλλων Σμύρνης
Καλαϊτζάκης-Χριστοδουλάκης (Γολεγού)
Στρέφη 17.00 Τρίτων-Πανερυθραϊκός Ζακεστίδης-Στρέμπας
(Ζώης)
Γ. Παπασιδέρης 17.00 ΓΣ Κορωπίου-ΚΑΠ Λύρας-Αθανασόπουλος
(Μπουρνάς)
ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Ιωνικός Ν.-ΑΕΝΚ Θεοδωρόπουλος-Αποστολίδης
(Τεφτίκης)
Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Πανελευσινιακός
Κωνσταντινίδου-Καμήτσος (Μαγκανάς)
Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Περιστέρι Σκούτας-Καραβίτης
(Βιδάλης)
2ος Όμιλος
ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Ερμής Αγιάς
Σιμητόπουλος-Τζίμα (Παπαπέτρου)
Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Καστοριά
Τσιρτσιμάλης-Κοϊμτζόγλου (Τέγα)
Βικέλας 17.00 Φίλιππος Β.-Χαρίλαος Τρικούπης
Τζιοπάνος-Σιταρίδης (Κοντόζης)
Αρναίας 17.00 Στρατώνι-ΧΑΝΘ Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου
(Μήτσιου)
Χρ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξ.-Ανατόλια Παπαδόπουλος
Θ.-Ταρενίδης Κ. (Σαλικίδης)
ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Ερμής Λαγκαδά
Δημόπουλος-Καρακάσης (Πίγκας)
Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Αίας Ευόσμου Ντούρας-Εκίζογλου
(Σακελαρίου)
Αγ. Παύλου 17.00 Ευρώπη Πευκ.-Γέφυρα Ζαχαρής-Τσουμαχίδης
(Θωμόπουλος)
Γ’ Εθνική Ανδρών
Κυριακή 14 Μαΐου
1ος Όμιλος (29η
αγωνιστική)
ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ-Καλαμάτα Αυγερινός-Φακώνας
(Πετρόπουλος)
Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-Γλαύκος
Κώτσου-Χριστινάκης (Παπαδόπουλος Κ.)
Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ακράτα Καρπάνος-Νερομυλιώτης
(Κωστής)
Π. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Ερμιόνη Σωτηρχέλης-Κωστακέλη
(Δραμεσιώτης)
Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Ίκαρος Ν. Σμύρνης
Ασημακάκη-Λεκατσάς (Ρόζης)
Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Ένωση Ιλίου
Νάκας-Σταθόπουλος (Θεοδωσόπουλος)
Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Κ.-Πεύκη Τσολάκος-Ορφανός Εμμ.
(Πετράκης Μιχ.)
2ος Όμιλος (25η
αγωνιστική)
Αταλάντης 17.00 Λοκρός-Πανναξιακός Αντωνίου-Καλατζής
(Χριστοδούλου Γ.)
Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρ.-ΟΦΗ Μαρίγλη-Κατσαπρακάκης
(Δημητριάδης)
Κω 13.00 Ιπποκράτης-Άρης Ν. Ντάνος-Τσάμης
2ο Λύκειο Αμαρ. 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Πόλις Καλλιθέας
Ραχιώτης-Καλογερόπουλος Φ. (Ζερδεβάς)
Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Έσπερος Λαμίας Φάκαρος-Αντωνίου
(Λημνιάτης)
Θήβας 17.00 Κάδμος-Προμηθέας Χαλ. Κουτσοδήμος-Ελ Ανύ
(Κάλφα)
3ος Όμιλος (25η
αγωνιστική)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-Φάρσαλα Παπανικολάου
Γ.-Κατωτικίδης (Πολυχρονίδης)
ΔΑΚ Μελίκης 17.00 Μελίκη-Αριστοτέλης Φλ.
Τσούλης-Κουκουλεκίδης (Καλότσης)
ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Βίκος Ζαγοροχώρια
Βασιλόπουλος-Πλατέλλα (Κηπουρίδης)
Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Εύαθαλος Φουτζήλας-Μαλτέσιος
(Μανάσης)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Διόσκουροι Κοζ.
Παπαδόπουλος Χ.-Αγραφιώτης Ι. (Ράπτης)
Αιγινίου 17.00 Αιγινιακός-Ευκαρπία Παζόλης-Γκέκας
(Βάτσιος)
ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Νικόπολη Πρέβεζας
Πετανίδου-Λουλουδιάδης (Πλεξίδας)
4ος Όμιλος (25η
αγωνιστική)
Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Κομοτηνή Κέτουλας-Δολγύρας
(Παραλικίδης)
Διαβατών 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Αστέρας Καβάλας
Κοντογιάννης-Λελούδας (Αστρεινίδης)
Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-ΣΑΠΚ Νεάπολης
Κολοκυθάς-Γιαννούλης Αναστ. (Γιαβρής)
Ν. Μουδανιών 18.00 Νέα Μουδανιά-Παναθλητικός
Θεοδωρίδης-Παπανικολάου Ι. (Βαφείδης)
Περαίας 18.00 Αν. Ακτή Ζέφυρος-Ίκαροι Σερρών
Δημάδης-Μελανίδης (Τζιοπάνος)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνή-ΜΑΣ Μαντουλίδης
Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Γκουρτζελίδης)
ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Χαλκηδόνα
Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Μπρίγκος)
0 Σχόλια