Ο Ανταγόρας (Α’ Υποόμιλος) και ο Πελασγός (Β’ Υποόμιλος)
συνεχίζουν αήττητοι την προσπάθεια τους στο Ειδικό Πρωτάθλημα για την άνοδο στην
Α2 Γυναικών που διεξάγεται στο Κλειστό Γυμναστήριο του Μετς. Αναλυτικά:
ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ –
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ 69-23
Δεκάλεπτα: 23-9, 41-15, 55-17, 69-23
Διαιτητές: Αντωνίου, Δελαγραμμάτικας
ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ (Παπούλης): Κουζούκα 6, Κωστούλα 11(1),
Μπαλάτσα, Σαράγια 11 (2), Πατμίου 4, Κασαπόγλου 8 (1), Καραμπατζάκη 16, Σβύνου
8, Δρεττάκη 3, Στάκκου 2, Χατζηνικολάου.
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ (Φαλλιέρας): Χαραλαμποπούλου 4, Σαμαρτάνη,
Τσάφου, Παπακωνσταντίνου, Αλατσά 6, Φωκά 2, Μανώλη 11, Βεϊκου.
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ -
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 66-52
Δεκάλεπτα: 17-11, 36-26, 45-46, 66-52
Διαιτητές: Γαρίνη, Πηλοϊδης
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ (Κασικτσόγλου): Δερμιτζάκη, Κασωμένου 2,
Πρασιανάκη, Θωμά 14 (3), Γιαννοπούλου 19 (2), Ακρίβου 3, Δασκουλίδου 3 (1),
Σκορδυλάκη 3 (1), Καζαντζή 22 (1), Παπαδοκοκκολάκη, Σκουμπάκη.
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Παπαγιαννόπουλος): Ψυρρή, Φλογερά 7 (1),
Νάτσκου 9 (1), Μαρίνη 20, Μαρούντα 6 (2), Τσιακμά, Ντάρλα, Τραγουστή, Λαγοπάτη
8, Ρεκουνιώτη 2.
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ -
ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤ. 58-38
Δεκάλεπτα: 9-9, 19-22, 38-31, 58-38
Διαιτητές: Αυγερινός, Σκουλαρίκης
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ (Γιασεμής): Λοΐζου 15 (3), Άγγο, Φιλιππάκη
5 (1), Κατσώρη 2, Βολίκα, Κρουσουλούδη 7, Καρούση 6, Φεντισίν 12 (2), Τσούχλη,
Γιασεμή 11 (3), Κλιματσάκου, Καραντζάνου.
ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤ. (Καταυτός): Κολλά Δ. 6 (2), Διαμαντή 8 (1),
Νίκου 5 (1), Πεντογιέννη 2, Χατζηχαραλάμπους, Καλαμπόγια, Τσιολακούδη 2.
ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔ.
– ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 42-46
Δεκάλεπτα: 7-18, 17-26, 25-30, 42-46
Διαιτητές: Λαζόγκα, Ισιγώνης
ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ (Φώτου): Ρηγοπούλου 6 (2), Καπόλου,
Καπλανάϊ 2, Μαστρογιαννοπούλου, Λούμη Σ., Φώτου, Νιτσόγλου 8 (1), Τσαβόνι 26
(2), Καρμάϊ, Υδραίου, Λούμη Θ.
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ (Τσατσούλης): Αγγελοπούλου, Χρανιώτη 6,
Παναγιώτου 2, Αριδά, Τζιουβέλη, Μπακετέα 18 (2), Τσιντώνη, Σεφέρου 3, Σταβαράκη
2, Μιχολιά, Καντέλη 11.
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Α’
Υποόμιλος)
1. ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 3-1 7
2. ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
3-0 6
3. ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
2-1 5
4. ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ 0-3 3
5. ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
0-3 3
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Β’
Υποόμιλος)
1. ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 2-0 4
2. ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ
1-1 3
3. ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 1-1
3
4. ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤ. 0-2 2
Τις προηγούμενες
ημέρες είχαμε τα εξής αποτελέσματα:
Α΄ υποόμιλος
1η
αγωνιστική
ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ -
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 50-42
Δεκάλεπτα: 12-12, 25-23, 30-33, 50-42
Διαιτητές: Γιακείμη, Τηγάνης
ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ (Παπούλης): Κωστούλα 8, Σαράγια 3 (1),
Πατμιου 4, Κασαπόγλου 8, Καραμπατζάκη 19 (1), Σβυ Νου 6, Δρετάκη 2.
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ (Κασικτσόγλου): Κασωμένου 5 (1), Θωμά 7 (1),
Γιαννοπούλου 16, Ακρίβου 1, Σκορδυλάκη 5 (1), Καζαντζή 4, Σκουμπάκη 4.
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ
ΔΑΝΑΟΙ- ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 32-48
Δεκάλεπτα: 8-7, 18-24, 27-27, 32-48
Διαιτητές: Αντωνιάδης, Σκουλαρίκης
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ (Μουλούκης): Μπενέκη 15 (1), Μάρκου
5, Παναγιωτοπούλου 4, Αναπέρτου 2, Μπαρτουτσή, Κολιπέτσα, Σουλτανίδη,
Καπετάνιου 2, Λέρμα 4, Τσαπινίδη.
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Παπαγιαννόπουλος): Ψυρρή 13 (1), Φλογερά 1,
Νάτσκου, Μαρίνη 10, Μαρούντα 10 (2), Τσιακμά 4, Ντάρλα, Τραγουστή 4, Λαγοπάτη
5, Ρεκουνιώτη.
2η
αγωνιστική
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΕ
ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ 72-35
Δεκάλεπτα: 21-11, 33-15, 63-30, 72-35
Διαιτητές: Γιακείμη, Καλογριάς
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Παπαγιαννόπουλος): Ψυρρή 3 (1), Φλογερά 3
(1), Νάτσκου 4, Μαρίνη 15, Μαρούντα 11 (1), Τσιακμά 1, Ντάρλα 4, Τραγουστή 4,
Αργυροπούλου 6, Παπανδριοπούλου 4, Λαγοπάτη 13, Ρεκουνιώτη 4.
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ (Φαλλιέρας): Χαραλαμποπούλου 8, Τσάφου 4,
Παπακωνσταντίνου, Αλατσά 14, Φωκά 2, Κωνσταντοπούλου, Μανώλη 7, Βεϊκου.
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟ
ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ 62-55
Δεκάλεπτα: 14-21, 31-32, 45-47, 62-55
Διαιτητές: Ορφανός Εμ., Κομιανός
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ (Κασικτσόγλου): Δερμιτζάκη, Κασωμένου 7 (2),
Θωμά 14 (2), Γιαννοπούλου 6, Ακρίβου 9 (1), Φουράκη 2, Σκορδυλάκη, Καζαντζή 22
(4), Παπαδοκοκκολάκη 2, Σκουμπάκη.
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ (Κουλούκης): Μπενέκη 12 (2), Μάρκου
2, Παναγιωτοπούλου, Αλμπέρτου, Μπαρτουτσή 17, Κολιπέτσα, Σουλτανίδη 2,
Καπετάνιου 12 (4), Λέρμα 10.
3η
αγωνιστική
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ
ΔΑΝΑΟΙ-ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ 23-62
Δεκάλεπτα: 0-25, 10-41, 18-55, 23-62
Διαιτητές: Δελαγραμμάτικας, Μαυρέλης
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ (Κουλούκης): Μπενέκη 1, Μάρκου 6,
Παναγιωτοπούλου 4, Αλμπέρτου 2, Μπαρτουτσή 4 (1), Κολιπέτσα, Σουλτανίδη,
Καπετάνιου, Λέρμα 6, Τσαπανίδη.
ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ (Παπούλης): Κουζούκα 4, Κωστούλα 2,
Μπαλάτσα, Σαράγια 2, Πατμίου 1, Κασαπόγλου 20 (2), Καραμπατζάκη 11, Σβύνου 10,
Δρεττάκη 4, Στάκκου 7, Χατζηνικολάου.
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΟΑ
ΧΑΝΙΩΝ 30-83
Δεκάλεπτα: 9-37, 17-48, 23-69, 30-83
Διαιτητές: Καρακωνσταντόπουλος, Σταγιαννός
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ (Φαλλιέρας): Χαραλαμποπούλου 13 (2),
Τσάφου, Παπακωνσταντίνου, Αλατσά 1, Φωκά, Κωνσταντοπούλου 4, Μανώλη 10, Βεϊκου
2.
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ (Κασικτσόγλου): Δερμιτζάκη 11 (1), Κασωμένου 6
(2), Πρασιανάκη 7 (1), Θωμά 2, Γιαννοπούλου, Ακρίβου 8, Φουράκη 1, Δασκουλίδου
11 (1), Σκορδυλάκη, Καζαντζή 17 (3), Παπαδοκοκκολάκη 8, Σκουμπάκη 12 (1).
Β΄ υποόμιλος
1η
αγωνιστική
ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤ. – ΣΚ
ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 31-56
Δεκάλεπτα: 6-14, 18-25, 25-45, 31-56
Διαιτητές: Αθανασόπουλος, Κομιανός
ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤ. (Καταυτός): Κολλά Δ. 9, Διαμαντή 3, Νίκου 5
(1) Πηγάση, Πεντογιέννη 8 (1), Κολλά Μ., Ξυδιά 2, Χατζηχαραλάμπους 1,
Καλαμπόγια, Τζαννέτου 1, Πατέρα, Τσιολακούδη 2.
ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ (Φώτου): Ρηγοπούλου 6, Καπόλου,
Καπλανάϊ 2, Μαστρογιαννοπούλου, Λούμη Σ., Φώτου, Νιτσόγλου 15, Τσαβόνι 26 (1),
Πατσούρα, Καρμάϊ 2, Υδραίου, Λούμη Θ. 5 (1).
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΣ
ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 46-37
Δεκάλεπτα: 5-5, 16-22, 37-30, 46-37
Διαιτητές: Καλαϊτζάκης, Νικολοπούλου
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ (Τσατσούλης): Αγγελοπούλου, Χρανιώτη 2,
Παναγιώτου 5, Αριδά, Παπαγγελή 3 (1), Δημάδη 4, Μπακετέα 3, Τσιντώνη 9, Σεφέρου
2, Σταβαράκη 2, Μιχολιά 3 (1), Καντέλη 13.
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ (Γιασεμής): Λοΐζου 8 (2), Άγγο, Φιλιππάκη
2, Κατσώρη 2, Βολίκα 1, Κρουσουλούδη, Καρούση 9, Φεντισίν 10 (2), Τσούχλη 3
(1), Γιασεμή.
Η τελευταία
αγωνιστική
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/06/2017
Α’ Υποόμιλος
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ (09.00)
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ (11.00)
Β’ Υποόμιλος
ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤ. - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ (13.00)
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔ. (15.00)
0 Σχόλια