Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων της
Κυριακής, Δευτέρας, Τρίτης και Τετάρτης που είναι το εξής:
KYΡIAKH 19
ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ.ΑΣ ~ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΚΑΝΤΕΡΕΣ,
ΜΗΡΤΣΙΟΣ
ΠΑΛΙΟ Γραμματεία: Γκανάλας,
Κοέν, Ιωαννίδης
Δ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΔΑΜΙΓΟΣ,
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου
Α., Τζήκα, Βαρυτιμίδης
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ε. ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Πασχαλίδου,
Δήμας, Σωτηριάδου
18:15 ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ,
ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Μπενάκη
Α., Κούρφαλη, Βασιλείου
15:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ,
ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Τσάκλη,
Παληογιάννη, Βουζούκου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ,
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
Γραμματεία: Γιατσίδου,
Μπεκιάρης, Ανανιάδης
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ,
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου,
Καραγεωργόπουλος, Χ#ιωάννου
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΠΗΓΑΣΟΣ '24 ΓΑΒΡΙΔΗΣ,
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Καπνοπούλου,
Λάσπα, Ιακωβίδου
21:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ,
ΔΙΒΟΛΗ Ε
Γραμματεία: Κοκκινά,
Τσολακίδης, Σκαλιστής
20:15 ΦΟΙΝΙΚΑ ΕΟΝΘ ~ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Μπενάκη
Α., Κούρφαλη, Βασιλείου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.
ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Μπενάκη
Ν., Ζηδιανάκης, Βουλώνη
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, TEΓΟΣ
Γραμματεία: Μούστος,
Παπαδόπουλος Μ., Αρβανιτίδης
Προκριματική φάση
ΠΑΙΔΩΝ
18:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ~ Β.Α.Ο. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου,
Στεφανίδου
18:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ,
ΜΑΡΤΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου
Μ., Λιούτσιας
13:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ,
ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Σωτηριάδου,
Πασχαλίδου
14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ,
ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Γ
Γραμματεία: Μέρμιγκας,
Διμπιτούζης Π
12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ,
ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη,
Μπάρμπας Ι
15:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΑΣΟΛΗΣ,
ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας
Ι., Κόνιαλη
11:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου
Α., Γαλάνη Π
19:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΤΡΑΚΑΣ,
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου,
Ηλιάσκος
15:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ 10 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Β., ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Γαλάνη
Π., Σαράφης
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΜΑΓΗ,
ΣΑΒΒΑΚΗΣ
Γραμματεία: Τόλιου,
Αλεξανδρόπουλος
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΤΡΑΚΑΣ,
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μαρβάκη
Ι., Χατζέλης
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ,
ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Ανανιάδης,
Μπεκιάρης
16:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Ντεράκη,
Ντούλια
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ,
ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Γούτη,
Μισιρλόγλου
18:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη,
Καπούλα
14:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΜΕΝΤ ΚΥΡΙΤΣΗΣ,
ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Κωτσόβολος,
Τσακαλάκης
18:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣ,
ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης,
Κωστοπούλου
15:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.
ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης,
Δαουλτζής
11:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ,
ΦΙΛΙΟΣ
Γραμματεία: Κωστής,
Ράμπαντι
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου
Β., Τσιρακίδου
13:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ,
ΑΝΔΡΕΟΥ
Γραμματεία: Κωστής,
Ράμπαντι
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ,
ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης,
Παπαδόπουλος Μ
15:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΜΠΑΪΟΣ,
ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος,
Βουδούρης
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Λαζόγλου,
Ιωαννίδης
12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΜΠΑΪΟΣ,
ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου
Γ., Ντουβαλέτης
12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου
Α., Διαμαντοπούλου Χ
Προκριματική φάση
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
09:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ CLAUDIA,
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου,
Κοέν
ΔΕΥΤΕΡΑ 20
ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ,
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης,
Μαρβάκης, Σαραφοπούλου
Γυμνασίαρχος: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ
21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΔΕΚΑ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
Ι., ΔΕΛΛΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου,
Βουλώνη, Ράμπαντι
Γυμνασίαρχος: ΦΩΤΙΑΔΗΣ
21:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΕΛΠΙΔΑ
ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τόλιου,
Μπεκιάρης, Ανανιάδης
Γυμνασίαρχος: ΤΟΖΑΚΙΔΗΣ
20:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
Α.Μ.Σ. ΓΑΖΕΤΑΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης,
Ζηδιανάκης, Αρβανιτίδης
Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤ#ΔΑΚΗΣ
21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ Β.Α.Ο. ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ,
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη,
Καραγεωργόπουλος, Μπουρνάς
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ,
ΣΕΛΕΒΟΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Ντάγκας,
Τασιώνα, Προεστού
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Ν
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ
Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Βουδούρης,
Χ#ιωάννου, Κούλλιας
Γυμνασίαρχος: ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΙΩΝΙΑΣ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ,
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη,
Μπάρμπας Ι., Σακάρογλου
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ~ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου
A, Τόλιου, Κούδας
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ,
ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου,
Σωτηριάδου, Πασχαλίδου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ~ ΑΕΤΟΣ
ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου,
Στεφανίδου, Φωστηρίδου
19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ,
ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Γκανάλας,
Δήμας, Μούστος
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ~ ΑΞΙΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΚΟΥΣΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ιακωβίδου,
Τζήκα, βαρυτιμίδης
21:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ~ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΜΟΣΧΑΣ,
ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Κοκκινά,
Τσολακίδης, Σκαλιστής
ΤΡΙΤΗ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
2017
Προκριματική φάση
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
ΓΡ., ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Παραδείση,
Λιούτσιας
21:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ,
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη,
Μπάρμπας Ι.
21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ΑΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ,
ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Κωστής,
Κοέν
Προκριματική φάση
ΝΕΩΝ
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ,
ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Τερζίδης,
Σκαλιστής
21:45 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΤΣΟΥΛΗΣ,
ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης,
Ζηδιανάκης
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΣΕΛΕΒΟΣ,
ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Γκανάλας,
Ιωαννίδης
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι,
Βουζούκου
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ,
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη,
Μισιρλόγλου
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη,
Παπαδόπουλος Κ
Προκριματική φάση
ΠΑΙΔΩΝ
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚ ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κούλλιας,
Βασιλείου
ΤΕΤΑΡΤΗ 22
ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Δ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ
21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Καλπακίδου,
Μιχαηλίδου Γ., Κράντα,
Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΔΕΛΛΑΣ,
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γκανάλας,
Λαζόγλου, Ιωαννίδης
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ,
ΒΑΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Κωστής,
Κοέν, Λεονταρά
21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ,
ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Κωστανάκη,
Σαραφοπούλου, Κούδας
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου
Α., Τζήκα, Βαρυτιμίδης
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ,
ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη,
Κεχαγιάς, Μπάρμπας Ι
20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Β., ΔΙΒΟΛΗ Ε
Γραμματεία: Τσολακίδης,
Σωτηριάδου, Βασιλείου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΤΡΑΚΑΣ,
ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Σακελλαρίου,
Στεφανίδου, Φωστηρίδου
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γ., ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Σαμαρά,
Μπεκιάρης, Ανανιάδης
Προκριματική φάση
ΝΕΩΝ
21:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ,
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος,
Ηλιάσκος
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ,
ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης,
Πισκιούλης
21:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ.ΑΕ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Χατζέλης,
Σακάρογλου
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης,
Ουσταμπασίδου
21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ,
ΚΟΛΙΟΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας,
Κούρφαλη
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου,
Παληογιάννη
21:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ,
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Τασιώνα,
Προεστού
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ,
ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μούστος,
Βουλώνη
Προκριματική φάση
ΠΑΙΔΩΝ
20:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ AΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κούλλιας,
Μπουρνάς
0 Σχόλια