Παιχνίδια για την Α1, Β΄ και Γ΄ Εθνική ανδρών καθώς και
την Α1 και Α2 γυναικών περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα στις Εθνικές
κατηγορίες που είναι το εξής:
Α1 Ανδρών
Τ. Καμπούρης 17:00 Κύμη-Παναθηναϊκός
Διαμαντής-Σκούτας-Ζαχαρής(Κάλφα)
Β’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Κω 16:00 Ιπποκράτης-Διαγόρας Δρ.: Καρακάσης-Νάστος
Δ. Βικέλας 17:00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΕΦΑΟ Ζωγράφου:
Παπαφωτίου-Πλιάκας (Δούκας)
Γ. Γεννηματάς 17:00 Πρωτέας Β.-Ηράκλειο:
Λιότσος-Σταθόπουλος (Ηπιώτης)
ΔΑΚ Κορίνθου 17:00 ΚΑΟ Κορίνθου-Παγκράτι:
Μαντήλας-Μαγκάφας (Μαυρατζας)
2ο Ελευσίνας 17:00 Πανελευσινιακός-Δάφνη Δ.: Διμπινούδης-Τσολάκος (Ζώης)
ΔΑΚ Ν. Σμύρνης 19:00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Κορωπί: Μαγκουνής-Πολυχρόνης
(Μουζάκης Στ.)
ΔΑΚ Ν. Νίκαιας 19:00 Ιωνικός Νίκαιας-Τρίτων:
Θεοδωρόπουλος-Ορφανός Εμμ. (Καρούσης)
2ος Όμιλος
ΔΑΚ Μεσολογγίου 17:00 Χαρίλαος Τρικούπης-Ανατόλια:
Κυριακόπουλος-Κοτσίρης (Μάρκου)
ΔΑΚ Χαλκηδόνας 17:00 Χαλκηδόνα-Μαχητές Δόξας Πεύκων:
Θεοδώρου-Τσιρτσιμάλης (Παραλικίδης)
Αρναίας 17:00 Στρατώνι-Ερμής Λαγκαδά: Καλογερόπουλος
Λ.-Γερακίνης (Παπαγεωργίου)
Φαρσάλων 17:00 Φάρσαλα-Ίκαροι Σερρών:
Σιμητόπουλος-Κοϊμτζόγλου (Αγορογιάννης)
Γέφυρας 17:00 Γέφυρα-Τιτάνες Παλαμά: Παπαδόπουλος Θ.-Ντόγκας
(Τσιομπάνος)
Ν. Μουδανιών 17:00 Ευρώπη Πευκ.-Ασπίς Ξάνθης:
Φουτζήλας-Γαζέτας (Πολυχρονίδης)
ΔΑΚ Κοζάνης 17:00 Ελίμεια-Καβάλα: Ευφραιμίδης-Παπαγερίδης
(Βοντζας)
Γ’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος Νότου
Μελισσίων 17:00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΑΟ Ναυπλίου:
Μπανασάκης-Καρανικόλα Αλ. (Φαλούκας)
Β’ Κλ. Ιλίου 17:00 Ένωση Ιλίου-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας:
Αντωνιάδης-Τεφτίκης (Ζερβούδης)
ΚΓ Λεχαίου 17:00 Ολυμπιάδα ΑΣ Λεχ.-ΕΑ Πατρών:
Λαζαρίδης-Τηγάνης (Ζάρκος)
Κ. Αχαΐας 17:00 Αχαγιά 82-Κεραυνός Αιγίου: Κωνσταντινίδης-Καμήτσος
(Ρόζης)
Απόλλωνα 17:00 Απόλλων Σμύρνης-Καλαμάτα 1980:
Χρηστινάκης-Καρανικόλα Ελ. (Παππάς)
Π. Αλεξιώτισσας 17:00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Γλαύκος:
Τσακαλογιάννης-Καρπάνος (Θοδωρόπουλος)
Ακράτας 17:00 ΑΟ Ακράτα-ΚΑΠ: Κουτσοδήμος-Τσιμπούρης
(Κοκορδάτος)
2ος Όμιλος Νότου
Κοκκινιάς 3ο ΓΕΛ 15:30 Νίκη Αμαρουσίου-Βούρειος Χίου:
Λαμπίρης-Μαρινάκης (Ζερδεβάς)
Χαλκιά-Αναστασιάδη 16:00 ΑΕΕ Παναγίτσας-ΑΟΚ Χανιά:
Σπυρόπουλος-Κοτσώνης (Δημητριάδης)
Βαρδινογιάννειο 17:00 ΟΦΗ-ΑΕ Πεντέλης: Κοτσιμος-Γεράνιος
(Μαχαιριανάκης)
Χαλκιοπούλειο 17:00 Έσπερος Λαμίας-Άρης Νίκαιας:
Τσουμαχίδης-Αβραμίδου (Μόρφη Γιούλα)
Σχηματαρίου 17:00 Ερμής Σχηματαρίου-ΑΣ Λοκρός: Χρηστίδης
Ηλ.-Σκαλτσης (Χριστοδούλου Γ.)
1ος Όμιλος Βορρά
ΔΑΚ Πτολεμαΐδας 17:00 ΑΠΣ Πτολεμαΐδα-Νικόπολη Πρέβεζας:
Τσούλης-Κουκουλεκίδης (Μπαταούλα)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17:00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΚΕ Φαίακας:
Σιταρίδης-Λουλουδιάδης (Χαραλάμπης)
ΔΑΚ Αγρινίου 17:00 ΓΕ Αγρινίου-Φίλιππος Βέροιας:
Λογοθέτης-Μπακετέα (Μπέστιας)
Πολυκάστρου Κιλκίς 17:00 ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ.-Νίκη Βόλου:
Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Ελευθεριάδης Παντ.)
ΔΑΚ Δ. Βικέλας 17:00 ΑΟΚ Βέροιας-Πρωτέας Γρεβενών: Εκίζογλου-Λαδάς
(Μελανίδης)
ΔΑΚ Περαίας 17:00 ΑΣΑΑ Ζέφυρος-Ιωνικός Ιωνίας:
Παπαθανασίου-Αγραφιώτης Γρ. (Δέλλας)
2ος Όμιλος Βορρά
Μαντουλίδη 18:00 Μαντουλίδης-Κένταυρος Καλ.:
Καρακώστας-Γεωργούλης (Λαδενης)
ΔΑΚ Ευόσμου 18:00 Αίας Ευόσμου-ΧΑΝΘ: Τζιοπάνος
Γ.-Πετανίδου (Φωτιάδης)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18:00 ΑΕ Κομοτηνής-ΑΣ Αστέρας Σίνδου:
Ελευθεριάδης Πλ.-Παπαγεωργίου (Γκουρτζελίδης)
ΔΑΚ Ελευθερούπολη 18:00 ΓΣ Ελευθερούπολης-ΑΟ Πολύγυρου:
Παπαδόπουλος Χ.-Αργαφιώτης Ιωαν. (Μπρίγκος)
Μακεδονικού 18:00 Μακεδονικός-ΓΑΣ Κομοτηνή:
Παζόλης-Λελούδας (Αστρεινίδης)
Ν. Σκοπού Σερρών 18:00 Ορφέας Ν. Σκοπού-ΠΣ Ευκαρπίας:
Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Γιαβρής)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 18:00 Απόλλων Καλαμαριάς-ΜΕΝΤ:
Γραικός-Πράττος (Παπαδόπουλος Ν.)
Α1 Γυναικών
ΔΑΚ Λευκάδας 13:00 Νίκη Λευκάδας-Φάρος Κερατσινίου:
Τσιαπλής-Κατωτικίδης (Κανελλόπουλος)
Επταπύργιου 14:00 Παναθλητικός Συκεών-Πανιώνιος:
Δημάδης-Μπακάλης (Ανδρίτσος)
Εσπέρου 14:00 Εσπερίδες Καλλιθέας-Ολυμπιακός Βόλου:
Κρεσταινίτης-Ντάνος (Μπουρνάς)
Α2 Γυναικών
Όμιλος Νότου
Ζωγράφου 12:00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΠΑΣ Ανταγόρας Κω:
Χουγιάζος-Ξυλάς (Πετράκης Μιχ.)
Α’ Κλ. Ηλιούπολης 12:00 ΓΣ Ηλιούπολης-ΚΑΟ Μελισσίων:
Νερομυλιώτης-Μελισσάρης (Σταματόπουλος)
Μοσχάτου 12:00 Ελευθερία Μοσχάτου-ΑΟ Προφήτη Ηλία:
Μαρτινάκος-Τούσης (Δραμεσιώτης)
Πετρούπολης 15:00 Άρης Πετρούπολης-ΓΣ Αγ. Παρασκευής:
Σκουλαρίκης-Βελέτζας (Παπαδόπουλος Στ.)
Καλυβίων 18:30 ΓΑΣ Καλυβίων-Κρόνος Αγ. Δημητρίου:
Λαζόγκα-Κομιανός (Τζουβάρας)
Όμιλος Βορρά
Δ. Κραχτίδης 12:00 Τιτάνες Δράμας-ΑΕ Πυλαίας:
Καλέσης-Χρυσάφης (Στουπίδης)
Χ. Χριστοδούλου 13:00 Ασπίς Ξάνθης-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου:
Θεοδωρίδης-Παπανικολάου (Σαλικίδης)
ΔΑΚ Σερρών 13:00 Πανσερραϊκός-Απόλλων Καλαμαριάς:
Κολοκυθάς-Λάλλα (Γιαβρής)
ΕΑΚ Σταυρούπολης 13:30 ΕΟ Σταυρούπολης-ΑΠ Ναύαρχος
Βότσης: Πλατέλα-Σελεβος (Αχταρίδης)
Αγ. Θωμά Λαρ. 14:00 Ολύμπια Λάρισας-Πιερικός Αρχέλαος:
Μπάρδας-Τσάλλας (Μπεκιάρης)
Ιβανώφειο 14:00 Ηρακλής-Άρης Θεσσαλονίκης:
Δέλλας-Μαλτέσιος (Σακελλαρίου)
0 Σχόλια