Τα παιχνίδια του φάιναλ-φορ εφήβων ξεχωρίζουν από το
σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.ΔΗ.Λ. ~ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ.
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία:
Ζαφειριάδου Α., Κωστανάκη, Κούδας
18:30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ.ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΤΣΟΥΛΗΣ,
ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία:
Σαλιμπασόγλου, Ράμπαντι, Γιαγλής
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ. ~ Ν.ΚΡΗΝΗΣ ΑΕ ΚΑΡΑΒΑΣ,
ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία:
Μπέλλου Μ., Μέρμιγκας, Τουκμενίδου
18:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ,
ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία:
Λειβαδιώτου, Μπενάκη Ν., Μούστος
Β-A Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία:
Μέρμιγκας, Μπέλλου Μ., Τουκμενίδου
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ
ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία:
Κουκουτζέλης, Ηλιάσκος, Αστερνός
Β-Β Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~ ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΣΚ ΔΕΛΛΑΣ, ΜΠΑΜΠΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου
Κ., Ευθυμίου Α., Παπαδόπουλος Μ
20:15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΑΟΔ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία:
Ράμπαντι, Γιαγλής, Σαλιμπασόγλου
Β-ΣΤ Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΕΥΡΙΠΟΣ ΑΣ
ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης,
Αστερνός, Ηλιάσκος
FINAL FOUR ΕΦΗΒΩΝ
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΓΡΑΙΚΟΣ,
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:
Πασχαλίδου, Βουλώνη, Βουδούρης
Γυμνασίαρχος:
ΛΑΔΕΝΗΣ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ
ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β
Γραμματεία:
Σωτηριάδου, Χατζέλης, Καραγεωργόπουλος
Γυμνασίαρχος:
ΔΕΛΛΑΣ
Β΄ φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
18:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΠΑΛΙΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ
ΜΟΣΧΑΣ, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία:
Λαζόγλου, Ιωαννίδης
20:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΑΡΜΠΑ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία:
Κιλαζίδου, Παληογιάννη
21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΜΕΝΤ ΜΑΓΗ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ
Γραμματεία:
Τσολακίδης, Αλεβιζάτος
20:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ,
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:
Γιοβανούδα, Σακαλής
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14:30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ,
ΚΟΝΙΑΚΗΣ
Γραμματεία:
Δρακοπούλου
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ~ ΠΑΟΚ 3 ΣΤΟΥΜΠΟΣ,
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ
Γραμματεία: Δήμας
14:30 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία:
Αρβανιτίδης
16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ, ΚΙΡΜΙΖΗΣ
Γραμματεία:
Παπαδόπουλος Μ
16:00 ΔΕΚΑ-Α- ΔΕΚΑ 1 ~ ΠΑΟΚ 1 ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία:
Σακάρογλου, Χασάπη
11:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 ΝΤΟΝΤΗΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ
Π
Γραμματεία: Γαλάνη
Π., Μαραγκουδάκη
16:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΧΑΝΘ 1 ΜΠΑΖΑΚΑΣ,ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία:
Γκανάλας
16:00 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 1 ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ
Θ., ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ Γ
Γραμματεία:
Κολοκυθάς
15:30 ΒΑΟ ΒΑΟ 1 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΦΩΚΑ
Γραμματεία:
Γιοβανούδα, Παβέλη
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία:
Ανανιάδης
19:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΖΑΣ, ΜΗΤΣΙΟΥ
Γραμματεία:
Μπενάκη Α., Γκλαβίνας
19;00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ~ ΕΥΟΣΜΟΣ 10
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία:
Φωστηρίδου, Κελεκίδου
10:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ 1
ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΝΑΤΣΗΣ
Γραμματεία:
Βασιλείου, Νικολαϊδης
11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 1 ~ ΧΑΝΘ 2 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ,
ΝΙΚΕΖΗΣ
Γραμματεία: Βασιλείου, Νικολαϊδης
13:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΠΑΛΙΟ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 ΦΙΛΛΙΟΣ, ΝΑΚΟΣ
Γραμματεία: Κοέν
14:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 ~ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΘ
ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΚΟΤΣΙΑΜΠΑΣΗΣ
Γραμματεία:
Γκανάλας
19:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 2 ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ΜΗΡΤΣΙΟΣ,
ΧΑΤΖΗΣ Α
Γραμματεία: Κοέν
18:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β.,
ΜΑΚΑΛΕΚΑΣ
Γραμματεία: Τζήκα,
Χουϊδης
11:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ
ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΑΜΠΡΑΖΗΣ
Γραμματεία:
Ακριτίδης, Ακριτίδου
14:00 ΔΕΚΑ-Α- ΔΕΚΑ 2 ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία:
Σακάρογλου, Χασάπη
14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ
ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ
Γραμματεία: Κόντος
15:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ.1 ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β.,
ΜΑΚΑΛΕΚΑΣ
Γραμματεία:
Ιακωβίδου, Κασιούμης
12:30 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Νέδας
08:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία:
Χαλκίδης, Γιουβαλίδου
10:30 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ
Γραμματεία: Μισυρλή
14:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 2 ΒΛΑΣΤΟΣ,
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία:
Μπέλλου Β
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία:
Ντουβαλέτης
09:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΚΟΛΙΟΣ,
ΣΑΡΑΝΤΟΥ
Γραμματεία:
Μπέλλου Β
12;00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ 1 ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία:
Βασιλείου, Αθανασίαδου
18΅00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ 1 ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ, ΜΑΚΡΙΔΗΣ
Γραμματεία:
Τερζίδης, Λασκαρούδης
13:00 ΞΥΛΑΔΙΚΑ ΕΑΑΘ ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΗΤΚΟΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης
15:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ.2 ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2
ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία:
Χρηστίδης, Καραγκούνη
09:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΟΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία:
Xατζέλης
15;30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΟΕΑ 2 ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 1 ΣΚΡΙΝΟΣ,
ΚΟ΄ΙΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Λάσπα
16:00 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία:
Μιχαηλίδου Γ., Χαραλαμπίδης
09:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛ. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2
ΝΤΟΝΤΗΣ, ΓΚΑΡΑΒΕΖΟΣ
Γραμματεία: Γαλάνη
Π.,
17:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ~ ΒΑΟ 2 ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία:
Τσακαλάκης
14:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 3 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ
Θ. , ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία:
Άντωγλου,
14:30 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ 2 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝ.3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ,
ΜΠΑΡΜΠΑΣ Γ
Γραμματεία:
Τερζίδης
08:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΡΟΣ ΑΚ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.
ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία:
Ιωαννίδης
ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ Ε.Ο.Σ. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία:
Τόλιου, Δεμερτζόγλου
14;00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σαμαρά
20:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΟΕΑ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:
Καραμπουρνιώτη Αν., Καραμπουρνιώτη Αρ
13:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΖΑΣ
Γραμματεία:
Παπαθανασίου
16:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία:
Διαμαντοπούλου Χ
13:45 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
ΚΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Φ, ΠΑΠΑΣ
Γραμματεία:
Τσολακίδης, Χ#κωνσταντινίδης
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ
ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Γραμματεία:
Βασιλείου, Αθανασίαδου
ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΜΙΝΙ-ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ:
09:45 ΠΑΟΚ β ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΤΟΤΣΙΚΑ, ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γραμματεία:
Τσιρακίδου
16:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΠΑΛΙΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ
ΦΙΛΛΙΟΣ, ΝΑΚΟΣ
Γραμματεία: Κόεν
0 Σχόλια